Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesten melyik a legjobb...

Budapesten melyik a legjobb bevásárló központ?

Figyelt kérdés
nos nem vagyok pesti de elszeretnék menni a legjobb pesti árkádszerűségbe(hallottam a mamutról wesendről arénaplázáról) melyik a legjobb szerintetetek? és a déli pályaudvarról csakis metró segítségével hogyan tudnék eljutni oda?
2012. júl. 22. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van pesten is Árkád.

Az árkádhoz a metróval az Örs Vezér teréig kell menned, ott kijőve rögtön meglátod.


A Mammuthoz a Széll Kálmán téren kell leszállni, majd 4/6 villamossal 1 megálló vagy gyalog a Széna térig.


Westendhez a Metróval a Deák térig majd onnan M3-ra átszállva Újpest-Központ felé a Nyugati pályaudvarig. A westend a nyugati mellett van. (Vagy ha a Mammut után mennél akkor visszaszállsz a 4/6 villamosra és nyugatiig mész.)


Arénához metróval a Keleti pályaudvarig, mahd a pályaudvar mellől induló 80 vagy 80A trolival 2 megálló vagy 500 méter gyalog a Kerepesi úton.


Melyik a legjobb? Én mindet utálom :D Csak ha feltétlen szükséges akkor plázázok.

2012. júl. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
A westend és az arena pláza a legjobbak. Ott van a legtöbb jó cucc.
2012. júl. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és a 2 közül van valamelyikbe kfc?
2012. júl. 22. 17:52
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2012. júl. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműen az Aréna a legjobb, bár a Westend és az Árkád sem rossz.:)
2012. aug. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!