Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 272-es buszra mikortól érvénye...

272-es buszra mikortól érvényes a bkv bélet?

Figyelt kérdés

Meg tudnátok mondani, hogy a 272-es buszra (remélem jól írom a számát, régen asszem 72-es volt) Bp. felé a budaörsi tescotól vagy csak a sasaditól érvényes a bkv bérlet?


Köszi!


2012. júl. 23. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
A Tecskótól lehet vele menni BKV bérlettel. Ugyanez kifelé is. Agip kút + McDonald's ameddig mehetsz vele.
2012. júl. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Csak a Sasadi útig érvényes a bérlet... Januártól változott, én is csak hápogtam, amikor megláttam... Persze a Sasadi útnál lévő jegybódéban nem árultak kiegészítő jegyet...
2012. júl. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Eddig 1-1! Még legalább egy valaki írna? Csak mert akkor nem szállok le az érdi buszról a tesconál csak az Etelén.


Azért köszi mindkettőtöknek! :)

2012. júl. 23. 23:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a BKV oldalán a 272 menetrend alján meg tudod nézni:


A jegyek és bérletek érvényessége:

Budapest bérlet és napijegyek: Kosztolányi Dezső tér és Sasadi út között

5km-es környéki bérlet: Sasadi út és Tó utca - vasútállomás között

10km-es környéki bérlet: Sasadi út és Törökbálint, Munkácsy Mihály utca között

Helyi bérlet (T.bálint): Autópálya főmérnökség és Törökbálint, Munkácsy M. u. között

Helyi bérlet (Budaörs): Budaörs, benzinkút és Autópálya főmérnökség között

A budapesti vonaljegy és átszállójegy végig érvényes. A Budapest bérlethez a fővároson kívüli szakaszra vonaljegyet/környéki vonaljegyet kell érvényesíteni.

2012. júl. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
A Sasadi út a határ, odáig érvényes a Budapest-bérlet. Tavaly még Budaörs, benzinkút volt a zónahatár, ma már nem az.
2012. júl. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajna tényleg Sasadi lett a határ idén jan.1-től.


Linkelem ha valaki keresné, mert én nem találtam itt a keresővel erre korábbi kérdést! Annyi eszem meg nem volt, hogy a bkv honlapján keressek rá! :/ :)


[link]


Köszi nektek a segítségeket!

2012. júl. 23. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!