Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 200E járat közvetlen elvisz a...

200E járat közvetlen elvisz a Budapest 2 terminálig? Onnan sokat kell még gyalogolni az épületig?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk Budapestiek, köszönöm, ha valaki segít a válasszal.
2012. júl. 27. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

Attól még ha már ide eljutottál, erre az oldalra, akkor gondolom a google.hu se ismeretlen.

[link]

2012. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A google nem ismeretlen, köszönöm a kioktatást...,meg is néztem, így találtam meg, hogy ez az a járat, de azt, hogy az épület előtt tesz le, vagy menni kell még kb 500 métert, vagy 250-et, vagy akármennyit, stb, nekem nem mindegy.(Nem a magam kényelme miatt, de nem is ez a lényeg a kérdést illetően) Ha körülményes, akkor inkább taxival megyünk, ha előtte tesz le, akkor nem költök feleslegesen rá...
2012. júl. 27. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Az épület előtt tesz le.
2012. júl. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.

Azóta áttanulmányoztam pár utazással kapcsolatos blogot, és a MÁV honlapján is találtam pár használható infót.

2012. júl. 27. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!