Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van közvetlen járat Budapest...

Van közvetlen járat Budapest (Liszt Ferenc Intl) - Miami (Miami Intl. ) között? Vagy csak átszállással? Hogy érdemes menni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 15:30
 1/5 bánomisén ***** válasza:
Úgy tudom, a Delta Air Lines indít közvetlen járatokat a két város között, de a nyakamat nem teszem rá, nézz utána a honlapjukon.
2012. jan. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia, nem a Delta soha nem repülte Miamit közvetlenül Bp-ről, new yorki átszállással lehetett repülni. Most a legegyszerűbb (és egyben legnépszerűbb) Párizson keresztül Air France-szal, vagy Rómán keresztül Alitaliaval.

Amíg Magyarországon éltem rep.jegyekkel foglalkoztam, úgyhogy eléggé otthon vagyok a témában. ;)

2012. jan. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jól tudom hogy Párizsban buszozni is kell? Sokan Frankfurton keresztül javasolták mert az egyszerűbb. Mi a véleményed?
2012. jan. 18. 20:27
 4/5 anonim válasza:

Párizsban valóban buszozni kell egyik terminálról a másikra, és tényleg kicsit túlkomplikált az egész reptér (tavaly megnyerte a világ legutáltabb reptere díjat). Nekem is van vele személyes negatív tapasztalatom. Az utasok többsége is valóban előnyben részesíti Frankfurtot, Londont vagy Amszterdamot, mint lehetséges átszállópontokat. Azonban sokan inkább bevállalják Párizst, mivel az Air France időről időre nagyon olcsón kínál utakat a Észak-Amerikába ottani átszállással.

Frankfurtról csak az utasok elmondása alapján tudok nyilatkozni. Nincs rá sok panasz, olyan, mint azt egy német reptértől elvárjuk (általában simán megy minden).

Ha további kérdésed van, csak nyugodtan tedd fel, szívesen segítek.

2012. jan. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nincs. Proald Becs - Miamit. Talan.
2013. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!