Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan juthatok el a keleti...

Bana12543 kérdése:

Hogyan juthatok el a keleti pályaudvartól az Árpád-hidig metróval? Bocsánat, ha butaságokat kérdezek, de nem utaztam még metróval. Volna pár kérdésem még:hol veszek jegyet, hol kell lyukasztani, elég egy vonaljegy vagy átszálló jegyet vegyek?

Figyelt kérdés
plusz kerdes: A 2 metróról leszállva, merre induljak el, ha a 3 metróra akarok átszállni?
2012. júl. 27. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki lesz írva és nyilazva az aluljáróban,hogy melyik mozgólépcsőhöz menj.
2012. júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Deák téren találkozik mind3 Budapesti metró. Ott az aluljáróban megkeresed a 3 számú metrót.
2012. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy vonaljegy kell, a Deákon meg ki van táblázva minden.
2012. júl. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az elejére is legyetek szivesek válaszolni.Hol kell jegyet venni,(lent a metró aluljáróban),lyukasztani a metrón kell?
2012. júl. 27. 18:41
 5/7 anonim ***** válasza:

az Örsön a metró bejáratánál van pénztár, ott kérsz 1 vonaljegyet. Vagy ha vissza is jössz akkor 2-t.

Utána 5 m-rel előrébb kilyukasztod, felszállsz elmész a Deákig. Ott megnézed ki lesz írva, hogy átszállás M3-ra. (Rövidebbik mozgólépcső, utána alagút, megint rövid mozgólépcső)

Aztán vársz az Újpest-Központ felé menő oldalon, felszállsz és Árpád hídnál leszállsz.

2012. júl. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Keves előző!


A Keleti pályaudvar mikor költözött át az Örs vezér terére?

A Keletinél sok helyen vehetsz jegyet, de legegyszerűbb ha a lépcső aljánál odamész a mozgóárushoz, vagy kicsit beljebb (még a jegyezelő automaták előtt) a BKV pénztárhoz!

A Deákon ki lesz táblázva, hogy merre kell menni!

Valami ilyesmi az aluljáró:

[link]

A Deák téri átszállásnál nem kell új jegyet lyukasztani, ezért elég egy is! Ha esetleg az Árpád hídtól még mennél tovább BKV-val (busz, villamos) akkor érdemes átszállójegyre költeni!

2012. júl. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs utolsó, igazad van ezt teljesen benéztem. Nem tudom miért kapcsoltam át Örsre. :S
2012. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!