Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Bp-ről, mennyi idő és pénz...

Bp-ről, mennyi idő és pénz eljutni Debrecenbe?

Figyelt kérdés

2012. júl. 28. 14:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Vonattal, ezt lefelejtettem.
2012. júl. 28. 14:31
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
www.elvira.hu
2012. júl. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszixd
2012. júl. 28. 14:48
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
2 óra 30 perc körül, pénzben attól függ milyen vonattal mész. Ilyen dög melegben intercityt ajánlok, 3500 ft körül van, de ha sóher vagy, mehetsz sima személlyel is ezerValahányért. Mondjuk a buz(i mávnál sok ic-n nem jó a légkondi...
2012. júl. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem tudom, hogy hol él az előző kedves válaszadó, de az út 3 óra +/- pár perc vonattól függően.

Az ára pedig függ, hogy van-e még diákod, vagy teljes árút veszel, de 1980 Ft a személy vonatra a diák jegy, attól olcsóbbat nem kapsz, teljes árú IC-re pedig már 4000 fölött van valamivel.

A legjobb egyébként, ha ezt tanulmányozod, ahogy már előttem is mondták:

[link] (ez elvira.hu és erre továbbít)

2012. júl. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Irtam, hogy vonattól függően. Bizony, hogy 2 óra 30 perc körüli. Pár éve pontosan 3 óra alatt Nyiregyházán voltam!!! Nyilván akkor 2 óra 30, ha ic-vel megy a kedves kérdező! (vonattól függően......)
2012. júl. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!