Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest, népligeti buszpálya...

Budapest, népligeti buszpálya udvartól, hogy jutok el Angyalföldre a XIII kerületbe a Mosoly utcába?

Figyelt kérdés

Pécs mellett lakom és az egyik nagyon jó cimbim felköltözött és még ő sem tudja, hogy mi merre van őt a szülei vitték fel kocsival!



Köszi a segítséget!


2012. aug. 9. 19:03
 1/6 anonim válasza:
Bkv útvonaltervező? Egyébként képzeld el, 2 millió ember él Budapesten, én konkrétan nem is tudom mikor jártam utoljára ott.
2012. aug. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
GPS :DD
2012. aug. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

GOOGLE MAPS ( [link]

A: Budapest, népligeti buszpályaudvar

B: Budapest, XIII. kerület, Mosoly utca


Tömegközlekedési útvonalterv ide: Budapest, Mosoly utca


Buszpályaudvar Népliget

1099 Budapest, Könyves Kálmán körút 15

Népliget

M3

Metró Újpest-Központ M felé

19:11 - 19:31 (21 perc, 13 megálló)

Gyöngyösi utca

Sétáljon ide: Budapest, Mosoly utca

Körülbelül 11 perc (950 m)


Budapest

Mosoly utca

Utazás időtartama: körülbelül 31 perc

2012. aug. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Felszállsz az 1es villamosra és a Domustól az Árpádhídig végig a 13.ker de az utcát nem vágom :D
2012. aug. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És nem átrakta a modi! Most meg várhatók szerintem a válaszokra! Busszal megyek fel meg nincs GPS-em! Milyen tömegközlekedéssel jutok el oda? MTK is ott van, ha jól tudom?
2012. aug. 9. 19:09
 6/6 A kérdező kommentje:
3-nak és a 4-nek köszönöm ment a zöld kéz! google mapsot használtam azzal nem volt gond mert kiderült, hogy 10-12 km a táv csak tömegközlekedésre voltam kíváncsi! Akkor kéne valami jó kocsma vagy valami! Javaslat?
2012. aug. 9. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!