Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy másik kerületbe voltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy másik kerületbe voltam nőgyógyásznál, kényes kérdés miatt, ha legközelebb megyek, akkor ha bejelentkezek akkor látni fogja h miért és mikor voltam nála utoljára?

Figyelt kérdés
Csak mert anyám nem tudott róla hogy elmentem, és most jönni fog velem.
2011. jún. 15. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
látni fogja persze,de rá is kérdezhet vmire esetleg....mért nem mondod el anyádnak?
2011. jún. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább mondd el neki, gondolom olyan dolog, hogy jobb ha tőled tud róla..
2011. jún. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, de anyukád megvárhat kint is.
2011. jún. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Olyan dolog miatt voltam, hogy kiszakadt az óvszer, és pont antibiotikumot vettem be elötte 1 héttel, és ovatosságból elmentem egy másik orvoshoz mer a sajátom hát...nem tartom olyan megbizhatonak.

De a barátom erösködött h menjünk el és nem akartam szolni anyának, mert ő állandóan engem szid h felnött vagyok mért nem figyelek.. és ezért is csak megjegyzést kaptam volna..:(

2011. jún. 15. 09:39
 5/8 anonim ***** válasza:
és ha bemegy és rákérdeznek?az sem lesz jobb...
2011. jún. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na, de az óvszer kiszakadásáról igazán nem tehettek. És az a felelős hozzáállás, hogy ilyenkor elmész nőgyógyászhoz esemény utániért. Szóval nyugodtan mondd el:)
2011. jún. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy jön az antibiotikum a kiszakadt óvszerhez? Az ellen nem véd!
2011. jún. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kéne anyukádnak bemennie, én is voltam már anyukámmal én bementem megvizsgált, majd utánam ő ment be és ennyi. Semmi keresnivalója a te vizsgálatodon. Kortól függetlenül sztem.

S ha utánad bemegy, meg elvileg ha kérdezgeti is az orvos nem mondhat semmit.

2011. jún. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!