Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha a buszon%metrón/villamoson...

Ha a buszon%metrón/villamoson valami álmos bunkó ül mellém, és rám hajtja a fejét, átq*hatom a másik oldalra a fejét?

Figyelt kérdés

Láttam már, velem nem történ még ilyen, de hapek ilyen kicsit piás, meg álmos volt, és szép lassan a csaj felé dölt, majd a feje a csaj vállán...

Szegény csaj meg húzta el magát az ablak felé... :S

Ha ilyet csinál valaki hogy rámdöl, átnyomhatom a másik oldalra? Ha meg leesik, és megfenyeget, hogy én voltam, megmondom, hogy jött egy kátyú, és magától puffant a földre...



2012. aug. 11. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én simán felállnék és eldőlne mint egy zsák valószínű:D
2012. aug. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

még jó hogy. Nem vagyok én kispárna.

Azt pedig nem ajánlom hogy még neki álljon feljebb.

2012. aug. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11%
Ha egy szép csaj lenne, annak is átkúrnád másik oldalra a fejét? Ezért tartunk itt ahol. Valaki álmos, fáradt a munka után, már öljük meg a g*cibe, mert volt pofája a roh@déknak rátok hajtani a fejét. Nem is tudom hogy képzelte. Helyetekben ilyenkor azonnal leszállnék és mennék kereskedésbe autót venni. Undorító!
2012. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

már bocs de aki munkából megy haza az ne legyen részeg. " de hapek ilyen kicsit piás, meg álmos volt"


Ha rám fekszik nem dobom le az ülésről de azért hadd tegyem már szóvá hogy ne rajtam aludjon.

2012. aug. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tegnap 20:55

Olvasni meg írni tudsz látom, de javaslom, hogy tanulj meg szöveget értelmezni is, hidd el nagyon hasznos.

"...de hapek ilyen kicsit piás, meg álmos volt...". Sehol se írta a kérdező, hogy munkából jött haza. Biztos te örömmel viselnéd ha egy piától bűzlő pasas a válladon aludna el. Te is csak pofázol, de ha ilyen helyzetbe kerülsz akkor te vagy a legagresszívebb.

Sokat dolgozom én is, de nem tökrészegen utazok haza a busszal, és nem fekszek rá senkire, hiába vagyok fáradt.

Kérdező, ha ilyen lenne akkor nyugodtan nyomd arrébb.

2012. aug. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!