Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szegeden szoktak lenni ellenőr...

Szegeden szoktak lenni ellenőrök a buszon/villamoson?

Figyelt kérdés
Nyaralni szoktunk járni és mindig veszünk jegyet, vagy egy hetes bérletet, de eddig még sosem találkoztam velük :D persze nem akarok lógni, annyit nem ér csak kíváncsi vagyok hogy szoktak egyáltalán lenni?
2012. aug. 9. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen vannak.
2012. aug. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

vannak ám, engem mindig pont akkor ellenőriznek, mikor nem is számítanék rá..pl reggel hatkor, mikor tök úgy vagyok vele, hogy még tuti alszanak, vagy vasárnap du..

van egy nagyobb darab barna hosszú hajú, 27 év körüli srác, egy középkorú kopaszodó pasi, akiket már látásból ismerek is:D

2012. aug. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze vannak. Májusban voltam Szegeden akkor fotóztam az állomáson.Az egyik épp kint várakozott odajött megkérdezte,hogy van-e engedélyem fotózáshoz..stb Normális srác volt,nem olyan mint sok helyen.
2012. aug. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as..lehet csak félt, nehogy (te is) fenékbe rúgd, mint a kollégáját anno:D
2012. aug. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
múltkor ugyanazon a 4es villamoson egymás után szállt fel 2-2 ellenőr. novotelnél leszálltak, centrumnál meg másik 2 fel..:D
2012. aug. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy! Elég gyakran vannak!
2012. aug. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Tegnap jöttem haza, de én megint nem találkoztam egyel sem :D Csak akkor kellett a bérlet, amikor olyan busz jött, ahol csak az első ajtót nyitja ki a sofőr :)
2012. aug. 27. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!