Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

[link]

Ez is olyan lesz, mint a 4-es metró? Sose készül el?


2012. aug. 15. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Hát, én nem hiszek benne. Bár egyszer biztos meglesz, de nem a közeljövőben. Én nem tudok már hinni egy olyan országnak, ami szégyen szemre Guiness rekord könyvbe kerül, leghosszabb ideig tartó építkezés címszóval. Ami a Keletinél folyik. Állandóan csak azt halljuk, hogy ezt, meg azt megadóztatják, mindig új adókat találnak ki, mindig minden drágább lesz, a büntetési tételekből több lesz, az is nagyobb lesz, de szétnézel az utcán, semmi változás. Ugyanannyi a kátyú, a bűnözés, a házfalak lerohadása, korlátok rozsdája, BKV közlekedési eszközei, aluljárók, fizetések, kórházak, utcák... Minden rohad szarrá, de közben röppennek fel ilyen és ehhez hasonló fejlesztési ötletek. Ezt aki elhiszi, az nem ebben az országban él.
2012. aug. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

" ami szégyen szemre Guiness rekord könyvbe kerül, leghosszabb ideig tartó építkezés címszóval"


Jó lenne ha szólnál erről nekik is, mert a WGR nem tud róla :D

2012. aug. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 10 deka farhát ***** válasza:
100%
Meg azért szerintem a Sagrada Famíliát még így se sikerült megelőznünk :)
2012. aug. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt emlitik. Azt gondoltam azóta bekerült..

2012. aug. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 10 deka farhát ***** válasza:
73%
Agymosás, b...zmeg
2012. aug. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!