Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » PÁV III-al BKV-s villamosvezető?!

PÁV III-al BKV-s villamosvezető?!

Figyelt kérdés

Unokatestvérem tavaly megcsinálta a PÁV3-at. Most jelentkezett BKV-hoz villamosvezetőnek. Úgy tudom ott is PÁV-féle teszt van(pszichológia,éberség,stb).

A kérdésem az lenne,hogy ha neki meg van a sikeres PÁV vizsgája,mindenképp meg kell csinálnia a BKV által írt alkalmassági vizsgát?! (van b,c kat.jogsija rég)

Előre is köszönöm!



2012. aug. 16. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Tudtommal igen újra megcsináltatják mindenkivel.
2012. aug. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amennyiben Ön hivatásos buszvezető szeretne lenni, Önre a 41/2004. (IV. 7.) GKM rendelet 3.§ (4) ba) bekezdése vonatkozik, amely szerint a közúti közlekedési szolgáltatás keretében személyszállítást végző autóbusz /trolibusz/ vezetéséhez PÁV II-es alkalmassági kategória megszerzése szükséges. A további teendők megismeréséhez kattintson a jelentkezés menüpontra
2012. aug. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A villamoshoz PÁV 3 kelett régen de mostmár az sem kell mert változott a jogszabály ugyna is jogosítvány sem kell a villamoshoz!

Semmi köze hozzá a villamos vasúthoz van inkább köze ami kell egy vasútorvosi alkalmassági vizsgálat!

Ami elég nehét PÁV1 nek felel meg :D


Amugy sikeres tanfolyamot neki ha felveszik! A Villamos jogosítványt "V" kategóriával jelzik annó én is megcsináltam 20 évesen de a troli és a busz jobban tetszett.. :))


üdv:

EXBKV s :)

2012. aug. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönjük szépen! :)
2012. aug. 27. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!