Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Volánbuszokon látott valaki...

Volánbuszokon látott valaki ellenőrt mostanában? Vannak egyáltalán?

Figyelt kérdés

2012. aug. 17. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogyne lennének...
2012. aug. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vannak, de ritkán, és a sofőrök tudják, hogy mikor várható.
2012. aug. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én múlt hónapba találkoztam velük.

Amúgy mindig akkor jönnek mikor nem számítani rá.

De én azt vettem észre hogy onnan tudni mikor vannak ellenőök mikor a sofőr nyitva hadja a hátsóajtót mindaddig míg mindenki fel nem száll.. szinte csalogatja a potyautasokat. Na akkor vannak ellenőrök általában. Úgy 20.-tól -15ig. Járnak ahogy észrevettem. És mindíg kettesével. És mindíg olyan megállóba szállnak fel ahol hosszú idelyük akad lecsekkolni az embereket.Pl város utolsó megállójában vagy olyan faluban ahol csak 1 megálló van. Direkt azért hogy ne tudjon senki leszállni míg ellenőrzik a jegyeket.

2012. aug. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: a sofőr nem érdekelt abban, hogy potyautasokat találjanak az ellenőrök a buszon, hiszen ez az ő felelősségre vonását is eredményezheti.
2012. aug. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bizony nem érdekelt. Amikor ellenőr várható, olyankor a sofőr sokkal gondosabban ellenőriz mindenféle igazolványt.
2012. aug. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Vannak hát. A sofőrök telón adják egymásnak a drótot, hogy hol látta őket, vagy szálltak fel-le...:).

Manapság már nem lehet ezzel játszani, keményen megbüntetik a sofőrt ha rajtakapják.

2012. aug. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Havi 2x utazom, Budaörs benzinkúton felszállt 2 Szentinel Securitis jóember. Az egyik elől maradt, kezet fogott s sofőrrel, végig dumáltak (ő idősebb volt), és senkitől nem kért semmit. A fiatalabb hátrafutott, és hátulról előre mindenkitől elkért mindent, tőlem is a 90% -os jegyemet, hozzá az igazolványt és a személyit. Mikor végzett, ő is odaállt a sofőrhöz dumálni, így már hárman voltak (volt egy Volánbuszos nyakba akasztója, miszerint ellenőr). Mindent láttam, a kedvenc helyemen ültem (legelső sor, folyosó felőli szék, jobb oldal).
2012. aug. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja és mikor felszálltam Etelén, megmutattam a sofőrnek 90% -os jegyemet, semmit nem kért hozzá, egyszerűen az egyik felét letépte magának, az ellenőr (biztonsági őr) Budaörs-Érd között pedig az ellenőrzött jegyembe beletépett. A pénztárban sem kellett felmutatnom semmit, simán kiadták.
2012. aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
vannak multkor Apostag-BP Népliget 455 volt a jegy (nem drága) jöttek 2-en az ellenőrök a csaj hátára ez volt írva: Szentinel
2012. aug. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!