Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A MÁV-nál hogyan lehet bérlete...

A MÁV-nál hogyan lehet bérletet venni?

Figyelt kérdés
Most először kell bérlet mert elköltöztünk, de mivel eddig senkinek nem volt bérlete, ezért nem tudjuk hogyan kell venni. Nos azt én kétlem, hogy olyan egyszerű lenne mint a BKV-nál, hogy oda megyek a pénztárhoz, és "kérek xy dátumtól egy havi diákbérletet" nem hiszem, hogy a máv-nál így működne. Miért nem kérdezem meg a pénztárnál? Mert az zárva van Hétfő reggel 8-ig. Valaki segítene?
2012. aug. 31. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pedig ily egyszerű.
2012. aug. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Ügyeletes pénztár mindig nyitva van olyan városokban, ahol éjszaka is jár személyvonat.


Amúgy nem nagy dolog, odamész a pénztárban, beadod a diákod, hogy megnézze van-e rajt matrica, kérsz egy bérletet, majd kiadnak egyet.


De ne akkor akarj menni, amikor csúcsidő van, mert a sorban mögötted levők töketlennek fognak csúfolni.

2012. aug. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És akkor az egész országban utazhatok vagy mi?
2012. szept. 1. 09:28
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem, csak adott vonalon utazhatsz vele, ahova megváltod a bérleted.

[link]

2012. szept. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezt kérdeztem... Akkor mégsem olyan egyszerű mint a bkv-nál, mert ott egész pesten lehet, itt meg előző kettő azt mondta, hogy ugyan olyan, megveszem azt kész. Akkor még sem ilyen egyszerű mint a bkv...
2012. szept. 1. 10:48
 6/12 anonim ***** válasza:
Pedig tényleg olyan egyszerű, odamész, csókolom, kérek egy bérletet a Budapest-Miskolc vonalra, köszönöm.
2012. szept. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja, és van összvonalas bérlet is!
2012. szept. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Te tényleg ennyire buta vagy? Azt hitted pár ezer forintért az egész országban utazhatsz???
2012. szept. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én honnan tudjam? Mit gondolsz, miért írtam ki ezt a kérdést?
2012. szept. 1. 12:17
 10/12 anonim ***** válasza:
Segítünk, persze, de ha már úgyis a net előtt ülsz, akkor megnézhetted volna a MÁV honlapját, vagy fel is hívhattad volna őket.
2012. szept. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!