Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Melyik vonatállomás található...

Melyik vonatállomás található az alábbi képen?

Figyelt kérdés
[link]

2012. szept. 1. 14:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez nem állomás, csak egy megállóhely! Van belőle ezer az országban, ennyiből kissé nehéz kitalálni!
2012. szept. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
feltételezhető hogy Budapest Nyugati - és Monor között van
2012. szept. 1. 14:33
 3/16 anonim ***** válasza:
Nyomozol, hogy a pasid-csajod hol csalt meg? :D
2012. szept. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Utolsó: nekem is ilyesmi jutott eszembe. :D


Igen, ez tuti hogy még Monor előtt van, 2-3 megállóval kb, ott vannak ilyesmik.

2012. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az a vonal.

Baloldalt egy széles, forgalmas út van átkelőhellyel és egy balos ívbe mennek a sínek. Ráadásul megállóhely.

Ami játszik:

Szemeretelep

Vecsés-Kertekalja

Hosszúberek

Monorierdő


Szemeretelep kiesik az ív miatt. Bp felé van ott ív de később, valamint tekerős sorompó van, és a pár felőli oldalon felüljáró lenne.


Vecsés-Kertekalja nem jó, nincs út.


Hosszúberek nem jó, se ív, se átjáró se út...


Monorierdő sem jó, mert út ugyan van, de átjáró ott nincs ahol a kép szerint van...

2012. szept. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Tehát a kép nem létezik.
2012. szept. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A kép létezik, mert pár nélkül is egy állomást ábrázol csak valószínűleg nem a megadott vonalon :D
2012. szept. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem egyik hobbim pont a vasútállomások/megállóhelyek lefényképezése. Az igaz, hogy több mint 1000 állomás/megállóhely van az országban, de ez egy kétvágányú, villamosított fővonal egyik megállóhelyén készült, ez a tény azért jelentősen szűkíti a lehetséges válaszok számát.

Vegyük sorra az előbb említett vonalakat:

1 Budapest - Győr - Hegyeshalom -> Ezen a vonalon csak Szőny megállóhelyet tartom esélyesnek, ott van főút viszont nincs ív, úgyhogy ez nem.

30a Budapest - Székesfehérvár -> Ezen a vonalon biztos nem.

40a Budapest - Pusztaszabolcs -> Ezen a vonalon biztos nem.

70 Budapest - Göd - Vác - Szob -> Ezen a vonalon biztos nem.

80a - 80 Budapest - Gödöllő - Hatvan - Füzesabony - Miskolc - Szerencs - Mezőzombor -> Szerintem ezen vonal megállóhelyei sem.

100a - 100 Budapest - Monor - Cegléd - Szolnok - Püspökladány - Debrecen - Nyíregyháza - Záhony -> Szemeretelep, Ferihegy, Vecsés-Kertekalja, Hosszúberek-Péteri, Ceglédbercel, Budai út biztos nem. A vonal további megállóhelyei sem.

Az utolsó ilyen vonal a 120a - 120 Budapest - Nagykáta - Újszász - Szolnok - Mezőtúr - Békéscsaba -> Szerintem nem ezen vonalon van a keresett megállóhely.

Átnéztem az összes lehetséges vasútvonal összes lehetséges megállóhelyét, de nem akadtam rá a megoldásra.

Szabad tudni hol talátad ezt a képet?

2012. szept. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Vecsés,Vecsés-Kertekalja kiesik, mert ott lakom, Üllő kiesik mert ott van az edzésem , Köki kiesik mert odajárok suliba
2012. szept. 1. 17:50
 10/16 darujev ***** válasza:

[link]


Ugyan nem vagyok arra jártas, de a felsoroltak közül az vasútállomások.hu képén Monorierdő jellegében, elhelyezkedésében igen hasonló, de itt végig lehet pörgetni a többi esélyest is.. Sok sikert :)

2012. szept. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!