Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Bp-en ha leszállok a 3-as...

Bp-en ha leszállok a 3-as metróról KÖKi-n, onnan merre kell mennem, hogy megtaláljam a 200E-s busz megállóját amivel aztán továbbmehetek a Liszt Ferenc reptér 2-es termináljára?

Figyelt kérdés

Azt nemtudom, hogy leszállok a metróról és utána merrefelé kell elindulnom vagy hol kell átmennem, ahol fel tudok szállni a 200E reptér buszra?

Most megyek arra életemben először és most fogok repülni is kicsit parás vagyok :S

Köszönöm a válaszokat!



2012. szept. 2. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A metró végállomása mellett van egy baromi nagy épület KÖKI terminál (vagy valami ilyesmi) el se tudod téveszteni. Annak az aljából indulnak a buszok. A metrótól lépcsőn tudsz átmenni.
2012. szept. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Remélem tényleg odatalálok majd. Amúgy is szerencsétlen vagyok, főleg még így parásan :S

Nagyon szépen köszönöm a választ ment a zöld kacsó.

2012. szept. 2. 18:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, leszállsz a metroról és minden ki van nyilazva, el se lehet téveszteni :)
2012. szept. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor bízom nagyon, hogy hamar megtalálom, köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 2. 20:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Kövesd a repülő-piktogrammokat. Amúgy a metróból kiszàllva a mozgólépcsős feljáratot válaszd vagy az ahhoz legközelebbi liftet a kettő közül. Feljutsz egy felüljáróra, ennek 2. lejáratán kell jobbra lemenni. De ha sok a csomagod, a plázában van lift és mozgólépcső is.
2012. szept. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére csak egy kézipoggyásszal megyek :) Ezt felírom mindenféleképpen!Nagyon szépen köszönöm!!!!!!:)
2012. szept. 7. 08:17
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül elsőre megtaláltam, és az alapján amit leírtatok különben totál eltévedtem volna. Azt hittem nagyobbak azok a piktogramok nem olyan picik :D Na nem baj meglett és egész jó időben kiértem a reptérre. Mégegyszer nagyon köszi a segítséget!
2012. szept. 28. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!