Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 'A' 99-es busz, vagyis a...

Berti_92 kérdése:

'A' 99-es busz, vagyis a gettóbusz. Mára mennyit javul a helyzet, már ha javult?

Figyelt kérdés

Kétségtelen hogy ha nem a legveszélyesebb, de az egyik legveszélyesebb, legtöbb 'balhés' embert szállító járat volt. Mennyit javult a helyzet mára? Mert volt egy idő, amikor elkezdtek ellenőrök és közterületfenntartók rájárni a járatra szerencsére, de mi lett belőle? Azóta is gyakoriak az ellenőrök, vagy ismét visszaszorultak, és 'ingyen-busz', 'akció-busz' lett a járatból?

Igyekszem szépen fogalmazni, dehát mindenki tudja mennyi cigány volt és baleset, egy ízben lövöldözés is a 99esen. Most milyen a helyzet? Mennyire utazható? Vagy továbbra is fennál a veszély h csak úgy megvernek, vagy 'csak' simán leköpdösnek, vagy ordibálnak az emberrel?



2012. szept. 3. 22:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem az indul a Blaha McDonalds mellől?
2012. szept. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%

de bizony.

legutóbb télen utaztam vele, rendesen fostam felszállás előtt, igaz csak a határ úttól jöttem a népligetig.

a durva arcok inkább a népliget után, a dzsumbujos részen szállnak fel, szóval szerencsém, h nem kellett végigmennem a blaháig.


lány vagyok, igaz nem egy beszari alkat, de a cigányokat jobb elkerülni. kiszámíthatatlanok és agresszívek.


szóval ha egy mód van rá, akkor ne utazz azzal a busszal. jobb a békesség.

van más alternatíva is a legtöbb esetben.

2012. szept. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Akkor jól tudtam,én is utaztam már nem egyszer azzal a busszal,még este is(19:00 körül) és semmi balhét nem tapasztaltam. 24F
2012. szept. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran utazom vele, de semmi problémàt nem tapasztaltam a cigánymagnózáson (fehérek részéről is!) és szotyizáson, hangoskodáson kívül. Szóval ha ez a leggyorsabb verzió, csak az utazóközönség miatt baromság másfelé menni.
2012. szept. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Hát én határúttól mennék majdnem a blaháig, a mátyási térig...

És vagy ez, vagy metró, és villamos plusz 10 perc séta...

2012. szept. 4. 08:36
 6/25 anonim ***** válasza:
88%

"vagy metró, és villamos plusz 10 perc séta..."


Inkább válaszd ezt!!;)

2012. szept. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%

"Hát én határúttól mennék majdnem a blaháig, a mátyási térig...

És vagy ez, vagy metró, és villamos plusz 10 perc séta..."


A séta még rosszabb, mint a busz, a MÁTYÁS tér elég durva.

2012. szept. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
A Mátyás térre szerintem mehetsz a 99-essel, kényelmesebb, mint átszállni. Ráadásul a VIII. kerületi szakasz be is van kamerázva, szóval nem para. A Mátyás tér pedig főleg meg van figyelve, mert nemrég újítottàk fel.
2012. szept. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Huh :) Hát akkor kipróbálom, aztán ha nem halok bele, járok azzal, mert gyorsabb és kényelmesebb amugy busszal... De köszönöm a tapasztalatokat, ha valakinek van még, írja meg :)
2012. szept. 5. 00:14
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Na minden okés volt? :)
2012. szept. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!