Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Egy doboz sört meddig mutat...

Egy doboz sört meddig mutat ki a szonda?

Figyelt kérdés

55-60kgos férfi vagyok

Meddig nem vezessek?


4,5-5%os alkhol tartalom 0,5 liter?



2012. szept. 14. 16:51
 1/7 anonim válasza:
100%
Úgy tudom kb 4 óra alatt megy ki belőled!
2012. szept. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

14:20körül ihattam meg 20órára csak kimegy.

Am nem értem mire fel ez a szigor még mindig többen vannak az öngyilkosok mint közúti balesetben meghallok

2012. szept. 14. 17:36
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Párezer forintért már kapható alkoholszonda, szerintem megéri beruházni egyet, így mindig tudod ellenőrizni.
2012. szept. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, h egy doboz sör ha csak esetleg nem vmi erőset ittál (pl bivaly) akkor úgytudom az még a megengedett alkohol szint alatt van és azzal lehet vezetni
2012. szept. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
am msot nézem tömegközlekedés? XD úgy tudom ott még részegen is utazhatsz ha meg nem akkor se lesz belőle semmi xD
2012. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Inkább nem iszok csak ne a tömeg közlekedést használjam egyetlen fétisem van csak a kocsik és az azzal való közlekedés.. x)

am 19:30 kor mentem el végül.Persze nem volt rendőr de szerintem nem is volt bennem már semmi.

2012. szept. 14. 21:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne vegyél szondát otthonra... Ahoz képest hogy drága egy sz.t nem ér... Vettem kettőt mindegyik elromlott. Használtuk munkahelyi szondázásra is őket de a srác holt részeg volt dölöngélt áradt a pia szag belőle,megfujattuk vele és nullát mutatott...
2012. szept. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!