Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ti ezekről az új Alstom...

Ti ezekről az új Alstom metrókról nem hiányoljátok a "Szíveskedjenek vigyázni, az ajtók záródnak" szöveget?

Figyelt kérdés
Mert én igen :D

2012. szept. 22. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Járnak már ezek egyáltalán? Barátnőm minden hétköznap metrozik reggel meg délután az egyetem és az otthona közt, de még nem utazott ezeken. Én meg autóval járok, de kíváncsi vagyok rájuk.
2012. szept. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én már utaztam kétszer múlthéten de ezen a héten még nem láttam egyet sem.
2012. szept. 22. 14:48
 3/10 A kérdező kommentje:
Sokszor csak annyi van hogy bejön az állomásra, bemondják hogy ne szálljunk fel mert csak próbaüzembe van és elmegy.
2012. szept. 22. 14:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Mivel ezek még fríss ropogós darabok annyira újak biztos még nem lőtték be teljesen így nem csoda hogy még vannak kisebb hiányosságok. meg ha próbaútja volt akkor minek mondja be? Nyilván figyelik meg tapasztalják hogy akkor hogyan menjen. Eddig még én sem láttam ilyet pedig. A munkahelyem miatt elég sokat metrózok.
2012. szept. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Emberek, eddig 1 azaz 1 darab szerelvény közlekedik, amelyik utasokat szállít. Még 2 áll a garázsban, azokat tesztelik, majd havonta 2-3 forgalomba állítanak.
2012. szept. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert több szerelvény is van már itt.

A 415-419 szerelvény lett bemutatva.

De próbázva közlekedik a 420-424 és az 515-519 is.


A 415-419 közlekedik menetrend szerint. De azt tudni kell, hogy az alstom nincsen megkülönböztetve, kap minden nap egy normál forgalmi számot, és azt járja. Tehát kiadják aznap E02-re akkor annak a menetrendjét járja.

Tehát azt nem tudod megtenni, hogy ha sok időd van akkor vársz 1-2 órát és "biztosan" jönni fog. Mert lehet aznap délelőtt közlekedett.


Sajnos ez rosszul lett kommunikálva és azt hiszik az utasok, hogy minden nap teljes üzemidőben jár az altom, de nem.

2012. szept. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mindegy, én már kétszer utaztam rajta és mind a kétszer múlthéten. Ezen a héten meg egyszer sem láttam ilyen metrót pedig minden nap többször is metrózok. Suliba menet és suliból hazamenet az alap mindennap de ezen felül még szoktam ide-oda menni metróval.
2012. szept. 22. 16:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem mondja be, mert ennek már nem olyan erősen és megállíthatatlanul csapódik az ajtaja, mint a régieknek, hanem olyan combinósan komótosan, így annyira nem is kell vigyázni vele.
2012. szept. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez igaz, a régieknek eléggé csattan az ajtaja amikor becsukódik de nem nem fájna ha odacsukna mert szét tudod tolni ha esetleg úgy jönne ki és addig úgysem indul el a metró amíg be nem záródik.
2012. szept. 24. 22:00
 10/10 anonim ***** válasza:
azt mondják, kérem vigyázzanak ,az ajtók záródnak :) :)
2013. jan. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!