Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Meg lehet nézni valahol a...

Meg lehet nézni valahol a neten, hogy egy adott Intercity-re van-e még helyjegy?

Figyelt kérdés
Vagy ezt megmondják nekem bármely állomáson? Az az igazság, hogy Pestre kell mennem, még aznap vissza is jövök, de nem tudom, mikor, melyik vonatot tudom még elérni. Ha itthon veszek sima személyvonatra oda-vissza jegyet, akkor visszafele jöhetek IC-vel is, csak helyjegyet kell vennem, ugye? Vagy az "alapjegyet" is meg kell vennem újra? (Odafele nem IC-vel megyek.)
2009. aug. 2. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:
helyjegyet miden állomáson tudsz venni ahol elektronikus jegykiadás van. Vedd meg elővételbe a jegyedet és a helyjegyet odaútra. Visszafelé meg ha tudod hogy melyik IC-vel jössz akkor már csak a helyjegyedért kell sorbaállnod. A kilóméteres "alapjegyed" oda-vissza útra érvényes ha menettértiként kéred.
2009. aug. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még annyi kiegészítés, hogy nem csak gépes állomásokon, hanem egyéb állomásokon is meg tudod venni a pótjegyed. Csaj itt telefonon foglalják le neked, és ún. űrjegyen írják meg.
2009. aug. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!