Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hol található Budapesten...

Hol található Budapesten biztonságos, forgalmas helyen tesco extra, vagy más, hasonló hipermarket?

Figyelt kérdés

Eddig a Váci úti tesco extrába jártam, de az minden oldalról csak alacsony gyalogosforgalmú szakaszon keresztül, hajléktalanok, és rosszarcú emberek között közelíthető meg. Nemrég cigánytámadás ért itt, úgy döntöttem, más hipermarket után nézek. Olyan kellene, ami BKV-val könnyen megközelíthető, és nagyon forgalmas helyen van, és ahol nem érhet cigánytámadás.


Még azt szeretném megkérdezni, hogy a Pillangó utcai Tesco extra forgalmas hely-e.



2012. okt. 4. 05:52
 1/4 anonim válasza:
A Pillangó utcai Tesco extra eléggé forgalmas. Mindig nagyon sokan vannak, és hajléktalanokat se igazán láttam még, pedig jó pár hónapja itt vásárolok.
2012. okt. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Aréna Plaza - Tesco

Árkád - Interspar

Köki Terminál - Tesco

A Pillangó utai hivatalosan Fogarasi úti, és vásárlók szempontjából a legrosszabb. Én pár éve járok oda, de nem sikerült megkedvelnem a közönséget.

2012. okt. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Golan Trevize ***** válasza:

Pillangó úti Tescó környékén sokkal több a hajléktalan és a cigány mint a Váci úti környékén.

Bent meg csak úgy hemzsegnek a rosszarcúak.

Ezért szoktam át a Váci útira, bár én kocsival járok.


"nagyon forgalmas helyen van, és ahol nem érhet cigánytámadás"


MINDENHOL érhet cigánytámadás. különösen a nagyon forgalmas helyeken...

2012. okt. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

PL Dunakeszi Auchan ,Újpest Központba felszállsz a 104es buszra kb 30 perc utazás és ,már ott is vagy az Auchanba

[link]

2012. okt. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!