Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hajnalba meddig jár Budapesten...

Hajnalba meddig jár Budapesten a metró?

Figyelt kérdés
Holnap fogok Békéscsabáról felmenni Pestre hétvégére és úgy adódik hogy Pénteken elég sokat kell majd metróznom mivel sok lesz a dolgom. Éjjel is kell majd mivel 2-3 óra körül fogok visszamenni ismerősömhöz aki az Őrs vezér téren lakik. Elég tapasztalt vagyok már Pesten mert nincs olyan hónap amikor nem kell felmennem Pestre viszont éjjel még soha se volt szerencsém metrózni. A 3-as metró Újpest-központtól kell majd éjjel átutaznom az Őrs vezér térhez és ugye a Deák Ferenc téren át is kell szállni. Meddig járnak éjjel a metrók?

2012. okt. 11. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Rossz hírem van:

0 és 3 óra között nem jár a metró.

Mehetsz éjszakai busszal.

2012. okt. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok:

[link]

2012. okt. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon jó :S Akkor guglizhatom a busz menetrendet
2012. okt. 11. 20:48
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
bkv.hu
2012. okt. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom de látom hogy 1 Km kell gyalogolnom és 1 óra az utazási idő :S Inkább taxi.
2012. okt. 11. 20:58
 6/8 A kérdező kommentje:
ja, és nem az 1 km gyaloglással van a baj de nem fél négyre akarok az ismerősömhöz érkezni.
2012. okt. 11. 21:00
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mind a hármas, mind a kettes metró vonalán járnak éjszakai buszok, méghozzá elég sűrűn. Nem értem tehát a problémát.
2012. okt. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg mi a gáz?


M3 helyett ott a 914, 914A, 950, 950A, együtt 7-8 percenként járnak, kicsit eltérő útvonalon. Újpest-Központtól az Astoriáig (nem a Deákig!) kell menned.


Az M2 helyett pedig jó a 908, 931, 956, 990, illetve kerülővel a 907-es is. Ezek is kb. 7-8 percenként járnak éjjel és minimális eltéréssel követik a metró vonalát.


Persze szíved joga ehelyett taxizni, de szerintem jobban megéri busszal. Ne feledd, hogy a szóló buszokon éjszaka első ajtós felszállási rend van érvényben.


Tájékoztatásul: az utolsó metrók a Deák térre minden irányból 23:30-kor érkeznek és 5 perc várakozás után indulnak tovább, átszállás után. Az M1 vonalán Vörösmarty tér felé ez nem érvényes, korábban elmegy az utolsó földalatti befelé.

2012. okt. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!