Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vácról a Szent Imre kórházba,...

Vácról a Szent Imre kórházba, hogy tudok legegyszerűbben eljutni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 10:32
1 2
 1/11 anonim válasza:
38%
Nem tudom.
2012. okt. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Vonattal végig a Nyugati pályaudvarig mész (végállomása, úgysem fogod eltéveszteni), azt felszállsz a metróra (M3, Kőbánya Kispest fele), mész a Ferenciek teréig, ahol elcsípsz egy 7-es buszt (bármelyiket - 7, 7E, 173, 173E - azt az irányt nézd, ami a Kelenföldi p.u./Albertfalva vasútállomás/Bornemissza térig megy), azzal elmész a Szent Imre kórház megállóig. Járattól függ, hogy mennyi megálló lesz.

1 Átszállójegy lesz oda fele, 1 átszállójegy lesz visszafele (+ a vonatjegy külön). Lyukasztani kell, mert ezek ellenőrök által gyakran ellenőrzött járatok (metróba lefele 100%, hogy lesz, a buszokon is nézni szokták, még akkor is, ha nagy a tömeg).

2012. okt. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
:)
2012. okt. 12. 11:32
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja igen, a 3-as metróig mehetsz Volánbusszal is (Újpest városkapu), persze, ha a közeledben jár, illetve bírod hosszabb távon is a buszozást. Ott is, ugyanúgy kell átszállójegyet váltanod, még akkor is, ha befele menet nincs ellenőrzés (akkor kifele menet fogsz ellenőrökbe botlani).
2012. okt. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 MrPifta ***** válasza:
M3 helyett érdemesebb inkább 4-es vagy 6-os villamossal menni, az egy vonaljeggyel olcsóbb
2012. okt. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

# 5: legalább tájékozódnál, mielőbb írnál.

1. Most van a vágányfelújítás, így Blaha és a Corvin köz között buszokra kéne átszállni.

2. Nem lenne olcsóbb egy vonaljeggyel, mert így is át kell szállnia a 7-es buszokra.

Vagy a végállomástól gyalog gondoltad? Felőlem, de jó kis séta lesz az, de üsse kő...

2012. okt. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. okt. 18. 09:00
 8/11 anonim ***** válasza:

Szívesen.

Odataláltál amúgy?

2012. okt. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 MrPifta ***** válasza:
#6: tudom, hogy felújítás van. Mindazonáltal, villamoson nem állnak minden ajtónál ellenőrök, ahogy a 7-es buszon sem, ellentétben a metróval. Tehát a metró a legdrágább, bárhová is utazol.
2012. okt. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Blicceljen? Fura, de én találkoztam ellenőrökkel a nagykörúti villamosokon is és a 7-es buszokon is.
2012. okt. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!