Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit szoltok ahhoz, hogy az...

Mit szoltok ahhoz, hogy az idősek nehezen tudnak menni, mert fáj a lábuk, de mikor a busz, vagy villamos kinyitja az ajtót egyből meggyógyul a lábuk, mert olyankor tudnak futni a hely felé?

Figyelt kérdés

Mert ugye az öregek nehezebben ,lassan is mennek mint a fiatalabbak,de,ha helyet látnak vagy szállnak fel és ott egy üres hely akkor tudnak futni,érdekes akkor meggyógyul a lábuk?


Én amúgy segítőkész vagyok és,ha úgy látom öreg néni v bácsi van átadom a helyet,mondván tessék helyet foglalni.


Nade volt már olyan,hogy szépen űlök és az öregasszony azt mondja nagyon dúrván mérgesen,"állj csak fel fiam hadd üljek le!" Na akkor én azért se adtam át a helyet és nem érdekelt,hogy utána a sok utas előtt szidott,hogy ilyen a mai fiatalság.Talán,ha szépen embermódjára kérte volna akkor átadom a helyet.


(Amúgy az öregek ingyen utaznak,én meg havi 6400 ft-ot fizetek a havibérletre ami nem kevés összeg ebbe benne van a busz,troli,villamos és akkor én fizetek de én meg állva utazzak? Hát nem!)

Állhatna az ember mindig,mert mindig vannak öregek is a buszokon,de azért hadd üljünk már a havi 6400 ft-unk ért mi is úgymint az öregek INGYENN.

Véleményeket szeretnék kérni.:D



2012. okt. 12. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
34%
Nekem a problémám azzal van, hogy mivel ingyen utaznak, így szórakozásból is elmennek ide-oda. Mindezt természetesen reggel fél 8-kor, merthogy az a szokás. Pedig nem szabadna elfelejteni, hogy az állam frankón kifizeti az ő jegyüket...szal nem ingyen van az.
2012. okt. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az ingyenutazást minden időszakban én is erős luxusnak tartom, bár én inkább rászorultsági alapon döntöm el, kinek adom át a helyet.Szerintem az emberek mozgásából nagyjából be lehet lőni felszálláskor, hogy kinek van valóban szüksége arra, hogy leüljön és ki az, aki hajlott kora ellenére van olyan szerencsés, hogy ne essen össze néhány megállónyi, állva megtett út során. Azonban az ülőhelyért vívott közelharc szerintem nem korosztály-specifikus jelenség.
2012. okt. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!