Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van olyan taxi társaság ami x...

Van olyan taxi társaság ami x forintért utaztat pesten nem kmért?

Figyelt kérdés
tehát hogy mondjuk a fővárosban egységes mondjuk 2000ft az út
2012. okt. 12. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy lehet egységes 2000Ft? 2000Ft a Nyugati-Oktogon távolság, illetve a Hajógyári-sziget - Ferihegy is?
2012. okt. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerek olyan céget, amelyik most is fix tarifát alkalmazna minden városi fuvarra, de persze nem is tartom kizártnak. Zónatarifát viszont alkalmaz a legtöbb cég: a reptéri fuvarok tipikusan ilyenek.
2012. okt. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik, ugyanis ez nem taxi társaság, hanem csak taxis függő. Utaztam már úgy párszor, hogy a taxissal előre megbeszéltem, hogy mennyi legyen az ár. Így legalább nem kell végig az úton idegeskednem és néznem, hogy mit nyúlkál, hol babrálja az órát. Persze emiatt olcsóbban is kijöttem mindig.
2012. okt. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hármaska: az volt a kérdés, hogy van-e olyan cég, amelyik fuvartól függetlenül mindig ugyanannyit kér. Amit te írtál az távolságalapú.
2012. okt. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!