Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit tehetek? Fontos!

Tajti Miklós kérdése:

Mit tehetek? Fontos!

Figyelt kérdés

A vonaton én és 3 haverom láttuk a poroltót ,hogy kivan fújva a por belőle és mi mint jó gyerekek csak a port fúltuk meg és utánna odagyalogol egy kalauz az utas fülkéből és ránk vádolta ,hogy mi kifújtuk a poroltót és kiküldenek nekem egy birságot meg a poroltó árát mitlehetne tenni? Egyépként ha a poroltó frissen van kifújva az nem fehér a porja?

Légyszives segítsetek nagyon fontos lenne.


2012. okt. 26. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:

tesó,

így jártál ,

2012. okt. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Eddig magamtól is eljutottam valami egyéb komolyabb infó mennyi egy poroltó?
2012. okt. 26. 14:03
 3/9 anonim ***** válasza:

" mennyi egy poroltó? "


üresen vagy teli ?

(a miénk az 6 kg)

2012. okt. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hogy az utolsókat még ráfújtad volna a kalauzra az úgy poén lett volna aztán meg futás!
2012. okt. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nem te fújtad ki, akkor mi a nyavalyának adtad oda neki az igazolványodat? Meg kellett volna mondanod, hogy nyugodtan hívjon rendőrt, mert te hozzá sem nyúltál.


(Ha mégis, akkor meg fizesd ki szépen. 6 kilós ABC-s úgy 15 ezer forint [vagy 20, mivel ők közbeszerzésen veszik], gondolom az új árát számlázzák ki, nem szimplán a töltését, ami kevesebb, az oltóanyag kilója valahol 600 HUF környékén lehet + munkadíj)

2012. okt. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ezzel anyia gond hogy ha nemadok papírt kihívtavolna a rendőrt de tovább vitvona 20 km a vonaton utánna meg haza hogy az anyámba megyek?
2012. okt. 27. 20:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Megmondtad volna, hogy te bizony tovább nem mész, megvárod a policájt a vasútállomáson, akár az állomásfőnök társaságában is. De ha akarják tartsák itt az egész szerelvényt, téged nem érdekel.

Ez olyan, hogy a kalauz bácsi bizony nem hatóság, nem tarthat erőszakkal a vonaton. Természetesen normális ember módjára kell vele viselkedni, de van egy hatásköre amit ő sem léphet át.

2012. okt. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Napkiraly ***** válasza:
Aláírtad vagy nem? A haverjaiddal írtok egy közös nyilatkozatot, amiben kitértek minden részletre, és arra, hogy a felelősséget nem ismeritek el. Minden jelenlévő aláírja és elkülditek a mávnak
2012. okt. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az ügy törlődött mjnem ők fizettek nekem a végére :)
2013. jan. 11. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!