Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Utazik vki rendszeresen...

Utazik vki rendszeresen reggelente és kora délután a 7E BUSZON? Elsősorban a Móricz-Keleti szakasz érdekelne. Milyen a járat, elég gyors, nagyon zsúfolt stb? Minden információ jól jönne. Köszönettel.

Figyelt kérdés

2012. nov. 4. 02:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsnak gyors de zsúfolt nagyon, gyakran vannak ellenőrök.
2012. nov. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a keleti és a blaha közt lépni sem lehet rajta, a bambínók és a pályaudvar között sokan lusták lemenni a metróhoz /vagy csak bliccelnek/, erre készülj fel. egyébként a szabadság hídtól a keletiig végig van buszsáv, nagyon szépen járható szakasz, bár reggelente sok hülyegyerek betolakszik, illetve szállók batár fehér buszai időnként eltorlaszolják a sávot, de összességében gördülékeny vonal, bátran ajánlom a használatát!
2012. nov. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeteket!

Azt nem írtam, hogy kisgyereket kellene vinnem suliba, ha felveszik oda. A tömeg miatt egy kicsit megijedtem, nem tudom szegény, hogy bírná.

2012. nov. 5. 02:20
 4/6 anonim ***** válasza:
én tavaly jártam be suliba 7-essel és 7e-vel minden nap. hát gyorsnak az E az gyors végül is de még egyszer annyian felkapaszkodnak rá, mint a sima 7-esre :D sok a paraszt azon a buszon, mondjuk én reggel fél 8 fele mentem inkább arra. ilyenkor sok a sulis is... táskahadak mindenütt.
2012. nov. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kisgyerek? most olvasom... el ne engedd a kezét, mert letapossák :/
2012. nov. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget, nagyon értékes az infó.
2012. nov. 21. 03:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!