Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy oldhatnám meg, hogy...

Hogy oldhatnám meg, hogy egyszerre 2 városba is lehessen kiemelten kedvezményes (90%-os) diákbérletem?

Figyelt kérdés
Gondolom tudjátok, hogy a diákok a lakóhelyük és az iskolájuk között jogosultak kiemelten kedvezményes bérletre. Nos, Nekem van is ilyenem. ÁM az a helyzet, hogy a nagyim elköltözött Bp-től nem közelre (kb. 40 perc busszal) és most mindig meg kell vennem a jegyet, mert ide már nem vagyok jogosult bérletre. Hogy oldjam meg, Ti hogy oldanátok meg, hogy ide is legyen bérletem? A jegypénztárban azt mondták, hogy megbüntetnek, ha egy ellenőrzéskor észreveszik, hogy jogosulatlanul van bérletem.

2012. nov. 4. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

a nyagyidhoz nem iskolába mész, tehát nem vagy jogosult a kedvezményre bárhogy is próbálkozol

másoknak is jól jönne, ha több irányba lehetne használni a kedvezményt, de ahogy te is írtad csak az oktatási intézmény városa és a lakóhelyed között veheted igénybe

2012. nov. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem ne próbálkozz ilyennel! Ha lebuksz, szép büntetést fizethetsz ki.. Szerintem nem éri meg kockáztatni!
2012. nov. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Napkiraly ***** válasza:
költözz papíron a nagyihoz, így a lakcímed és az iskolád között leszel jogosult, ami jelen esetben mind2 táv
2012. nov. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!