Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Gödöllőtől Angyalföldig hogy...

Gödöllőtől Angyalföldig hogy jutok el gyorsan egyszerűen?

Figyelt kérdés

Én néztem azt a verziót,hogy hév Mogyoródig ,ott buszra szállok és Fóton le szállok, Fóton rászállok a vonatra és Angyalföldön leszállok,bár a címet elnézve ahová menni kéne a Nyugati is közelebb van..na ez elég idő igényes és sokszor át kell szállni..

vmi egyszerűbb és gyorsabb lehetőség???


2012. nov. 4. 13:25
 1/5 A kérdező kommentje:
a pontos cím :Budapesten, a XIII. kerület Szabolcs utca 36 szám
2012. nov. 4. 13:31
 2/5 anonim ***** válasza:

hévvel bemész Örs vezér térre ,onnan metróval stadionokig , stadionoknál felszállsz a 75-ös trolibuszra és leszállsz a Szabolcs utcánál és onnan 2perc séta a cím


vagy hévvel be Örsre onnan 2es metró utána átszállsz 3masra azzal lehel térig mész majd onnan 14es villamossal Dózsa György útig mész de onnan többet kell sétálni (5-10perc de akkor nagyon lassan sétáltam ):D

2012. nov. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy vonattal bejössz Keletiig.

Keletitől pedig attól függően mész, hogy Angyalföldön hova kell menned. A Lehel tér és a Gyöngyösi utcai is Angyalföld de van közöttük 5-6 km.

2012. nov. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nah előző törölve, látom írtad a címet :D


Tehát vonattal be keletibe.

Onnan:

230-as busszal elmész a Vágány utcáig, majd onnan elgyalogolsz a következő keresztutcáig. (Vágány utcával párhuzamos feljebb egy 50-100 méterrel. És ott is vagy.

Szerintem ez a leggyorsabb és legkevesebb átszállásos.

2012. nov. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


ucsó igen amit írtál az a legegyszerűbb és leggyorsabb..

már csak azért is mert kutyákkal megyünk és ott van a kutyasuli :)

meg olcsóbb is..

2012. nov. 4. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!