Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A volán miért nem indít...

A volán miért nem indít hétvégén járatokat hajnali 2-3 óra közt?

Figyelt kérdés

Annyira rossz hogy az utolsó busz elmegy kb 22:30-kor és 4:30 előtt nincs is busz.

A gyakorlatban szerintem 11-re érnek be a buszok és másnap 4-kor indulhatnak el.

Mentünk régebben bulizni és reggel mindig 4:30-ig kellett várni az első buszt, miközben a buli már ellaposodik 3 óra körül. Aki helyben lakik az haza is megy, a vidékiek meg várnak másfél órát.


2012. nov. 24. 14:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nekem nincs autóm, apám nem adja oda, ha tankolok az nekem drága és ha vezetek akkor meg nem ihatok.

Szerintem nincs is aki bevállalja hogy ő vezet és akkor nem iszik. Van akinek még jogsija sincs.

2012. nov. 25. 13:26
 12/14 anonim ***** válasza:

hát akkor a várakozás marad.

mi váltjuk egymást a sofőrködéssel, jogsija mindenkinek van, meg havernak van autója, azzal megyünk, benzinbe meg őrajta kívül mindenki ad bele, övé meg az autó fentartása úgymond.

de még régebben csináltuk úgy hogy valakinek a szülője jött értünk, csak most már ez hál isten nem kell

2012. nov. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én nem támogatom, hogy közpénzből olyan éjszakai járatok induljanak, amelyek csak egy-két szórakozóhely vendégkörét szolgálja ki. Ez ugyanis alapvetően a szórakozóhelyek tulajdonosainak volna a feladata. A diszkóbalesetek megelőzése érdekében előírnám, hogy x km-es körzetben minden x főnél nagyobb lakott helyre üzemeltetni kell diszkóbuszt, ha nincs Volàn-járat.A tarifa nyilván lehetne magasabb a helyközi közszolgáltatásban megszokottnàl.
2012. nov. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
tiszta fölösleges ez a diszkóbusz ötlet, meg amúgy azt sem értem miért kell inni discoba, én anélkül is tudok mulatni, sőt józanul még a csajozás is jobban megy.
2012. nov. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!