Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Lehet ilyet kapni, ha lehet...

Lehet ilyet kapni, ha lehet hol és menyiért?

Figyelt kérdés
Youtube-on bukkantam rá erre a biciklire (Audi e-bike)itt a link: http://www.youtube.com/watch?v=qZcRIKcsFNY .Hol lehet venni?
2012. nov. 25. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Még nem kapható. Kicsit utánaolvastam mert tényleg jól néz ki, 15ezer dollár környékére jósolják az árát, az meg alsó hangon 3millió forint. Annyiból meg 10évig tankolom az autómat.
2012. nov. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak annyival jobb hogy nem drága üzemben tartani (max akku csere ami több pénzt igényel) utakon is jogsi, meg engedélyek nélkül használható
2012. nov. 25. 20:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedelec gépek már régen kaphatóak, ha nem ragaszkodsz a kétmilliós Audihoz:

[link]

Ha netán van egy használható bringád és átalakítanád:

[link]


Kínaiban biztos van már olcsóbb is, mert nemrég egy mamókát láttam a piacról pedelec rendszerű bringával jönni...

:D

2012. nov. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát az audi ára elég borsos de azt írják hogy ha egyszerre tekersz meg húzod a "gázt" akkor akár a 80km/h is elérheted.

Különben egyik ismerősömnek van de annak csak 20km/h a csúcssebessége.

2012. nov. 26. 14:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezzel csak annyi a gond, hogy a magyar utakon csak az minősül kerékpárnak, amin 25 km/h-ra van leszabályozva a rásegítés, afölött már csak a saját izomerődre vagy utalva.
2012. nov. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!