Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi volt tegnap (2012.11.28....

Mi volt tegnap (2012.11.28. -án) kora reggel a 3-as metrón? Miért kelletett pótolni Újpest központ és az Árpád híd közötti szakaszát?

Figyelt kérdés
Semmi információt nem találtam erről az eseményről. A metrópótló buszra szállva, még a megállókat sem mondták be, nemhogy még azt, hogy meddig megy.

2012. nov. 29. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, egy csomó sofőr még a pótló útvonalát sem tudja, így ilyen megállókat hagynak ki sokszor mint Árpád híd, Nyugati pu., Népliget, mivel felmennek a felüljáróra, ahol nincs is megállóhely kialakítva.
2012. nov. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez már tényleg gáz!

Ha egy metrót pótolnak, az nem egyenlő azzal, amikor egy busz gyullad ki. Egy metró sokkal több utast szállít, nem is beszélve a ráhordó járatokról. De mindegy, gondolom, megint műszaki hibára fogják ezt, pedig a Forgách utcánál mentőket is láttam.

2012. dec. 1. 08:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Attól mi lesz jobb a lelkivilágodban, ha valaki megírja hogy igen leugrott valaki, emiatt mentek pótlóbuszok?? Ezer és egy oka lehet a mentők ottlétének (pl. rosszul lett a metróvezető vagy egy utas stb. ) Ne akard már, hogy minden ilyen eset benne legyen a tv-ben...

2012. dec. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ne menjünk bele abba, hogy miket adnak le a hírekbe és miket nem.

Én csak kíváncsi voltam, hogy miért volt a metrópótlás, hátha tudja valaki, mert úgy veszem észre, hogy egy pár BKV-s, vagy BKV 'rajongó' is látogatja az oldalt.

2012. dec. 2. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!