Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen gyakran járnak a 2-es...

Milyen gyakran járnak a 2-es metró vonalán az Alstom kocsik? Utaztál már rajtuk? Mi a véleményed róluk?

Figyelt kérdés

2012. dec. 3. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
sokszor ültem már rajta, nekem nem jön be, nagyon nagyon kényelmetlenek az ülések, sehogy sem tudok rajta kényelmesen ülni
2012. dec. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

kb háromszor


szerintem aki megvette ezeket, az évtizedek óta nem utazott bkv-val..... az audiból könnyű a más farkával verni a csalánt (valszeg a tendert is úgy nyerte meg az Alstom, hogy itt valaki Mo-on már vett új Audit) :S


nem a magyar tömegközlekedésre van kitatlálva

2012. dec. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, minőségi váltás, mint a villamosoknál a Tatra után a Combino. Havonta 1-2 új szerelvényt állítanak forgalomba, azt hiszem, most 3-nál vagy 4-nél tartanak, egyre gyakrabban találkozhatsz velük.
2012. dec. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ülés kényelmetlen és a kapaszkodók hiányoznak mert hogy csöveket csináltak az esztétikusabb biztos de nem utas barátabb
2012. dec. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Utasforgalomban tudtommal négy vonat van.
2012. dec. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Olyan az a vajsárga fal, mintha két éve pácolódott volna cigifüstben.
2012. dec. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Nekem bejön, hogy nem akad be a fejem 8 kapaszkodóba, meg nem verem be a fejem ki- és beszállásnál az ajtóba (a 191 centimmel). Lehet lett volna jobb is, de sokkal inkább ez, mint az ezeréves orosz ócskavasak.
2012. dec. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

én ezt direkt számoltam, és én bírom a mterót, de nem tudok kapaszkodni, mert, nekem nagyon magas!



6 ot láttam, és abból 5 volt forgalomban!

2013. jan. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 toth.peter válasza:

szerintem sokkal jobbak mint ezek a régi szovjet kocsik. én már kb 10X utaztam rajtuk és szerintem nagyon jók. nagyon nagy előre lépés a többi vonalhoz képest.

1. van rajtuk klíma

2. nem gyulladnak ki az alagút kellős közepén

3. még nincs rajtuk falfirka

4. többen elférnek rajta

5. nem kell gondolkodnod hogy hol szálj fel rájuk, mert tökmindegy hogy hol szálsz fel rájuk 1 megálló alatt eljuthatsz az eggyik végéből a másikba.

2013. jan. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
előző: tuti ,h ezt is össze fogják firkálni, nem?
2013. febr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!