Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Lemegyek a metróba a peronhoz,...

Lemegyek a metróba a peronhoz, de nem szállok fel az első metróra ami jön (akarok egy kicsit várni, hátha jön egy Alstom kocsi mert még élőben nem láttam) akkor kidobnak az állomásról vagy megbüntetnek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 3. 21:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha* lemegyek a metróba a peronhoz,
2012. dec. 3. 21:06
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

miért dobnának ki? nyugodtan várhatsz másik metrót ha nem tetszik


a zöld jelzésre se kötelező átmenni a zebrán, megvárhatod a következőt

2012. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért dobnának ki? Szerinted figyeli valaki, hogy hány metrószerelvényt hagysz elmenni?


Viszont ha nem bérlettel, hanem menetjeggyel utazol, akkor arra figyelj, hogy az csak az érvényesítéstől számított 1 órán belül érvényes. Ha ez az idő lejár, akkor viszont már megbüntethetnek.

2012. dec. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Így van. Bérlettel, napijeggyel viszont lemehetsz az első lépcsővel hajnalban, s az útólsóval feljöhetsz éjjel. Egyébként még kisebbségben vannak ugyan, de egyre gyakrabban láthatsz. Nem egy nagy durranás. Nincs szétrohadva, de kényelmetlenebb.
2012. dec. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet már én is csináltam, megvártam az új kocsit. Még én éreztem magam hülyén, hogy járkáltam a két oldal között, hogy vajon honnan jön az új metró :)
2012. dec. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Viccelsz? Miért dobnának ki? Ha nem szándékozol életvitel-szerűen az aluljáróban tartózkodni, akárhány szerelvényt hagyhatsz elmenni. Nem kötelező felszállni.
2012. dec. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem dobnak ki, de azért ne a peron szélére, a biztonsági sávon belűlre állj, mert akkor halgathatod, hogy kérjük a biztonsági sávot elhagyni.
2012. dec. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy órát ültünk ott, ráadásul elöl ahol mindig nézett az aktuális pilóta, hogy ti nem szálltok fel? De csak nem jött az új metró. :D
2012. dec. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
én is mindig várom a metrót, alstomot :) és, nem dobtak eddig ki :)
2013. jan. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!