Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Büntettek már meg valakit...

Büntettek már meg valakit megállóban dohányzásért? Vagy hallottatok már ilyen konkrét esetről?

Figyelt kérdés
Nagy hír volt tavaly, hogy büntetni fogják a megállóban dohányzást, de úgy látom, hogy a világon senki nem foglalkozik ezzel... Vagy ti tudtok olyanról, akit már megbüntettek ezért?

2012. dec. 7. 20:11
 1/9 anonim válasza:
Még én se halottam arrol hogy bárkit is megbüntettek :)
2012. dec. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Pár hete láttam ahogy egy öregembert elküldtek onnan a biztonságiak. Elkísérték 10m-el arrébb. Aztán otthagyták...


De minden nap sok-sok embert látok cigivel a szájában a végállomáson.

A kis megállókba meg még csak kis sincs írva, nemhogy bárki is betartaná.

2012. dec. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pedig szoktam látni, hogy betartják. Azért szoktam látni, mert feszt a buszmegálló mögött futó bringaútra állnak rá cigizni, és a világért sem figyelnének oda, hogy elférnek-e tőlük a bringások.
2012. dec. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én olyan esetet láttam hogy egy hajléktalan meg egy villamosvezető összeveszett, a zsaruk kijöttek, lazán cigite gyújtottak a megállóban intézkedés közben.
2012. dec. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4. válaszadó válaszából jutott eszembe:

Pár napja várok a buszra, 3 rendőr sétál arra, egyiknek a szájába ott a cigi :D

2012. dec. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Múlt év elején a sok médiahír és ellenőrzéssel, büntetéssel fenyegetőzés miatt volt visszaesés, óvatoskodás, bujkálás. De mindenki rájött, hogy megállókban, állomásokon sehol senki sem ellenőriz és büntet, maguktól meg nincs belátás: így aztán szabad a vásár.
2012. dec. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat. Ez év elején ... már oly távolinak tűnik, hogy nyugodtabba lehetett levegőt venni a megállókban.
2012. dec. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én se láttam még soha ilyet, pedig naponta közlekedek a BKV-val, bár én azért, biztos ami biztos, egy pár méterrel arrébb állok, ha ráakarok pöffenteni. Legutóbb egy kétméteres hústorony BKV ellenőrt láttam füstölni a Batthyány téri aluljáróban, és mástól is hallom, hogy pont azok nem tartják ezt be, akiknek épp, hogy büntetniük kéne a megállóban a cigizést.
2013. febr. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen, tapasztaltam már ilyent. Margit híd, budai hídfő, 4-6-os villamos megállójában. Két srác bagózott, a szembe megállóban közterület-felügyelők, még hecc kedvéért fel is mutatta az egyik srác a kezében lévő cigit, na a két közteresnek se kellett több... Átmnetek a szemközti megállóba, egyiknek 5 ezer, a vicceskedvűnek meg 10 000-es csekk ment :)
2013. dec. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!