Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hallottátok már hogy valaki...

Hallottátok már hogy valaki már Széll Kálmán térnek hívja a Moszkva teret? Ti hogy hívjátok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 15:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
72%

Moszkva tér, mivel sokkal rövidebb és egyszerűbb, a másikat meg használja az aki kitalálta...


Nem attól lesz jobb vagy rosszabb egy ország, hogy hogy hívják a közterületeit továbbá ettől eltekintve történt ami történt, és történik ma is....

2011. máj. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%

Mellesleg, bár nem idevág a dolog, ma a buszon kicsit kiakadtam, mert egy idősebb öregasszony így beszólt egy kétgyerekes nőnek leszállásnál:


" Mozogjá máá gyorsabban! Fiatal létedre úgy mozogsz mint egy reumás tetü!!"


Megjegyzem mindkettő fehér volt, szóval ezek vagyunk mi Magyarok..

2011. máj. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

kicsit kiakasztott, mikor a villamosvezető azt mondta, hogy: Moszkva tét, Széll Kálmán tér végállomás következik...

az nekem örökre moszkva marad, nem értem, miért a rendszerváltás után 22 évvel kell ezeket átnevezni...

2011. máj. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Vannak helyek amiket megszokott a jonep, az Andrassy utat se hivta senki Sztalin meg kesobb Nepkoztarsasag utnak.

Mindenesetre lehetne ertelmesebb dolgokkal is foglalkozni mint foloslegesen penzt elgorni hulyesegekre, annyira nem allunk jol szerintem.

2011. máj. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%
Az a szar, hogy még a BKV sem hívja az új nevén. Ami azért valljuk be, nagyon ciki. Ezen a szinten vagyunk. Mint a gyerekek. Gyorsan, hamar bevezetni valamit, de fingunk nincs, technikailag hogy oldjuk meg. Ebből egyértelműen látszik ennek az egész átnevezésnek a komolytalansága, meg úgy általában a fővárosi vezetés alkalmatlansága.
2011. máj. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
63%

"Az a szar, hogy még a BKV sem hívja az új nevén. Ami azért valljuk be, nagyon ciki. Ezen a szinten vagyunk."


Nem szimplán csak idő kell az átálláshoz... Egy szimpla kis változás is hetekbe telik, mire kinde járműre felkerül, egy Moszkva szintű tér módosítása meg benne van egy hónapban. De ezt közölte is a BKV.

2011. máj. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
83%

Aha, épp ez a probléma. Nem lehetett volna várni ezzel egy percet sem. RÖGTÖN kellett ez az átnevezés, úgy hogy senki fel ne tudjon készülni rá. És így elég nevetséges, hogy a BKV még mindig Moszkva teret mond.

Amúgy a dologban az a legjobb, hogy május 1-én adták ki az új paraméterkönyvet - teljes újratáblázás. Erre 16-án megint egy váltás - újabb újratáblázás. Gazdag város Budapest, ez látszik.

2011. máj. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
78%

Kettes: több ilyen öregasszony kellene, fiatal létemre néhánynak én is beszólnék, hogy lesz*rom, hogy öreg vagy, de mér mozogsz úgy, mint egy tetű.

Én egyébként Tarlós térnek hívom.

2011. máj. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
nekem a Moszkva tér mindig Moszkva tér marad, még ha Jézus térnek hívnák akkor is :D
2011. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
A BKV-nak semmi köze az átnevezéshez, én a helyükben nem is vezetném át. Használnám a régi nevével. A
2011. máj. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!