Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy van ez a vasútállomásokon...

Hogy van ez a vasútállomásokon? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval már nagyon sok vasútállomás be van kamerázva, de van valaki, aki ott ül egy monitor előtt és ezeket a felvételeket folyamatosan nézi, vagy csak rögzítenek ezek a kamerák mindent és ha történik valami atrocitás például, akkor visszakeresik a felvételeken?
2012. dec. 15. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ott ülnek. A metrokon Tudom, hogy nem is tud felvenni a kamera, csak nézhetik vele, hogy mi van, de visszajátszani nem lehet. Mávnál ez lehetséges, hogy máshogy van, de én nem hinnék benne. Az utcai térfigyelő kamerákról tudom csak, hogy visszanézhető a felvétel!
2012. dec. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A mávnál figyelik, és rögzítik is!
2012. dec. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ki figyeli, van erre külön ember, vagy biztonsági szolgálat?
2012. dec. 15. 19:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen ez miért is lényeges számodra?
2012. dec. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak eszembe jutott múltkor, mikor vártam a vonatra a váróban, láttam a kamrákat és elgondolkodtam rajta. De szerintem teljesen mindegy, hogy miért kérdem, erre van ez az oldal.:)
2012. dec. 15. 19:42
 6/7 A kérdező kommentje:
bocs, kamerákat akart lenni:)
2012. dec. 15. 19:43
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Van a MÁV Zrt.-nek saját biztonsági szolgálata. Ők figyelik, de helyenként akár a rendőrséghez vagy a polgárőrséghez is be lehet kötve.
2012. dec. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!