Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kihez lehet ilyen esetben...

Kihez lehet ilyen esetben fordulni?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy mobilbérletem van Pécsett, és ma reggel óta, nem tölt be az alkalmazés szerintem nemtud kommunikálni a szerverrel, ugyanis az izishop alkalmazáson keresztül fut az egész dolog, viszont reggel toa interneten sem jön be a www.izishop.hu oldal tehát gyanitom itt az izishoppal lehet valami probléma... de igy nem tudom felmutatni a telefonom képernyöjén sem az érvényes bérletet... (egyébként 2 ismerösöm is emgkértem nézzék meg nekik müködik e, de nem) Ma elkérte a buszsoför a bérletem felszálláskor elmodntam neki mivan, aztmondta ne nézzem hülyének... szerintetek mit tehetek ilyenkor??? önhibámon kivül van az egész, és nem tudtam odaérni ahova mentem hála ennek a rendszernek... okl utolag semmit, de egyébként a program még mostsem müködik... szerintetek mire számitsak? mitöl lehet, hogy a program sem tölt be és a web sem érhetö el reggel ota?
2012. dec. 19. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha az oldaluk sem jön be, akkor valahol (pl. korábbi SMS értesítő) keresd vissza az ügyfélszolgálat számát. Vagy fordulj ugyanígy a Pécsi Közlekedési ZRt-hez, ez utóbbi lehet gyorsabb.
2012. dec. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és ha papírral tudom igazolni, hogy ebből nekem károm keletkezett, eélyem sincsen hogy kártéritsenek???
2012. dec. 19. 19:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A rendszer üzletszabályzatát kellene megnézni, hogy hogyan vállal felelősséget a rendszer leállása okozta károkért.

Ha kizárja a felelősségét akkor a sóhivatalba mehetsz :S

2012. dec. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy #3 mondja. Esetleg ha elég erőszakos vagy, akkor pár nap ingyenutazást ki tudsz alkudni - de végülis elháríthatják azzal a panaszodat, hogy vehettél volna papír alapú jegyet (gondolom még olyan is van - nem mindenkit lehet rávenni hogy mobillal oldják meg).
2012. dec. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most épp jó íz oldal:

[link]


Reklamálj náluk és kérj kártérítést!


A hasonló esetek elkerülésére tarts magadnál legalább egy vonaljegyet, (280 Ft-ot megér) és akkor nem maradsz le semmiről! De miért nem vettél a sofőrtől (360-ért) egy jegyet?

2012. dec. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nyilván vettem volna, de 1 forint sem volt nálam, nyilván utána hazajöttem pénzért, és a kövi busszal mentem is... egyébként nemér meg nekem ennyit ez az egész, csak legalább legyen jo a bérlet.. az oldal mostmár nekemis bajön, viszont egész nap nemlehetett elérni, de a program még mindig nem tölt be...:S
2012. dec. 19. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!