Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Ryanairnél nem lehet úgy...

A Ryanairnél nem lehet úgy online check in-t csinálni, hogy ne kelljen mindenképpen plusz pénzért ülést foglalni a gépen?

Figyelt kérdés

Járat foglalásnál minden rendben ment, utána kiírta, hogy meg kell csinálni ezt az online check in-t, mert ha ez elmarad a reptéren majd fizethetek. Oké.

Beírom, az adatokat, arra kattintok, hogy check in, és ekkor kiad egy rajzot a repülőn lévő ülésekről, és kéri, hogy foglaljak ülést. Amikor arra mentem, hogy foglalok, akkor foglalási díjat kért tőlem (de én nem akarok foglalni helyet, jó lesz nekem, amit találok!), amikor meg arra mentem, hogy köszönöm nem, akkor kilépett, és nem küldött semmit emailben, amit kinyomtathatnék.

Szerintem így nem érvényes a check in-em (vagy igen?)


Tényleg nem lehet ezt megcsinálni még plusz pénz fizetés nélkül? Most komolyan a ryanair kötelezi az embereket, hoyg mindenképpen foglaljanak fizetős helyet?

Vagy én csinálok valamit rosszul?



2012. dec. 28. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kötelező ülést foglalni! Alul ott van, hogy valami szöveg, hogy szolgáltatást nem kérem vagy hasonló. Csak nézd meg jobban.
2012. dec. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Te csinálsz valamit rosszul. "Köszönöm nem kérem" mindig ott lesz alul. Ha végigrágod magad az egészen akkor a végén PDF-ben le tudod tölteni vagy rögtön ki tudod nyomtatni a beszállókártyáidat!

Ha sehogy nem boldogulsz írj privátban és megpróbálok segíteni. Egy-két ilyenen túl vagyok már :)

2012. dec. 29. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!