Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy jutok el a blahára?

BereczkiFan kérdése:

Hogy jutok el a blahára?

Figyelt kérdés
Nem szoktam a belvárosba lenni. És így nem tudom.

2012. dec. 28. 22:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Fontos lenne az az információ, hogy honnan.
2012. dec. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
7, 173-as busz, 2-es Metro, 4, 6 villamos elég sokhelyről odavisznek, de valóban nem lenne rossz tudni, hogy honnan.
2012. dec. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Fontos lenne tudni, hogy a Dohány utcából, az Örs vezér térről, Vácról, Győrből, vagy Brightonból mennél?
2012. dec. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán a budapesti Blaha Lujza térre gondolsz?
2012. dec. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát a Jáhn Feren Kórháztól annyit tudok hogy 123-al a Határig és onann már nem tuom merre..
2012. dec. 28. 22:59
 6/14 anonim ***** válasza:
Határ úttól édesem? Szállj fel a 3-as metrora, menj el vele a Deák térig, majd ott szállj fel a 3-as metrora! 1 vonaljegy elég, nem kell átszállójegy vagy egyéb!
2012. dec. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
99-es busz. Szoktam látni, mert azon a vonalon autóval is jól lehet bemenni a városba délpestről, ahol az jár. Az tuti oda visz, és a 123-assal is van kapcsolata, ha a 123-as busz az ami, az erzsébeti Mártírok útján megy.
2012. dec. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Így van, a 123-assal elmész a Mártírok útja, Magyar utca vagy Zobor utca megállóig (ezek mind a 123-as és a 99-es közös megállói), leszállsz és ugyanabban a megállóban megvárod a 99-est. Ez elvisz a Blaha Lujza térig.
2012. dec. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Oké, de a 99-es buszt, én nem ajánlom senkinek sem (felszállni rá, csak életbiztosítással, kivéve, ha nem vagy egy jól kigyúrt ember).

Inkább utazzon metróval az illető.

Kérdező: nem hiába nézünk így, mert a Blaha, az egyik, legforgalmasabb csomópont Bp.-en.

A másik meg, térképes kereső is létezik. A google maps-on is, meg lehet adni indulási és érkezési adatokat (azt is, hogy mikor indulsz, így az éjszakai járatokat is megadja).



Amúgy nekem, a Blaha olyan, hogy nincs olyan év, mikor nem jártam ott (legalább egy alkalommal). Ezt lehet, átutazóban is érteni :).

2012. dec. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, gyakran járok a nyóckerben 99-essel is, szerintem nem para. Nyilván nem kell szó nélkül lekenni egy nyaklevest az esetleg földre szotyizó kiscsávónak, de ha nem keresed a balhét, nem is talál meg. Szerintem inkább a ki-kigyulladó hármas metróra kell az életbiztosítás.
2012. dec. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!