Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 1098. Bp. Friss u.2-be hogyan...

1098. Bp. Friss u.2-be hogyan jutok el a Határ úttól?

Figyelt kérdés
Holnap reggel a Friss utca 2.-nél kell lennem, a BKV utazástervező a határ utat írja nekem, hogy onnan be kell sétálni..negyed óra. Ez igaz? Merre kell onnan elindulni? nagyon hálás lennék a segítségért:)
2013. jan. 6. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Google mapsba ird be, ott megtudod nézni.
2013. jan. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Határ út melyik részéről indulnál?
2013. jan. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mártírok-határ út saroktól :


123A

Busz Határ út M felé

7:57 - 8:04 (7 perc, 2 megálló)

Távíró utca

Sétáljon ide: 1098 Budapest, Friss utca 2

Körülbelül 3 perc (280 m)

2013. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, közvetlen a metrótól:) akkor jól értem, hogy a 123-as buszra felszállok és a mártírok útjánál leszállok, onnan pedig csak séta? tájékozódásban nagyon buta vagyok:S vagy ha villamossal megyek az is jó, csak többet kell sétálni?
2013. jan. 6. 18:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a Mártírok útját, az egyszerűség kedvéért vedd úgy, hogy nem is létezik.


Tehát, nem tudjuk, honnan indulsz. Ha a Határ út metróállomásról van szó, akkor onnan SEMMILYEN buszt nem kell igénybe venned. Kijössz a metróból, az aluljáró jobb oldali kijáratát használod, az Ibis hotel felé átmész a zebrán, az út túloldalán pedig jobbra fordulsz - arra, amerre a felüljárót látod. Ebben az irányban elindulsz, az Üllői úton mész, párhuzamosan egy üzemi villamosvágánnyal. Elmész a villamoskocsiszín mellett, majd annak sarkánál balra fordulsz a Távíró utcára. Ezen kb. 5 percet haladva eléred a Friss utcát, jobb kéz felé nyílik.


Ha a Határ útnak a Mészáros Lőrinc utcához közel eső szakaszáról indulsz, akkor a Távíró közön kell besétálnod a Határ út-Mészáros Lőrinc utca kereszteződéstől, át az egykori határerdő sávján. Jobbra kanyarodsz a Távíró utcára és a következő utca bal kéz felől a Friss utca lesz - nagyjából ott, ahol JOBBRA megtörik a Távíró utca.


Ha a Határ út bármely más szakaszáról jössz, gyere 3-as villamossal az Epreserdő utcáig. A járdát követve menj el a lakótelep felé, egyenesen menj tovább az Epreserdő utcán, majd a körforgalomnál egyenesen a Távíró utcán. Az utca meg fog törni balra, kövesd az utat. Kb. 5 perc múlva eléred bal kéz felől a Friss utcát.

2013. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Google maps-al nem viccelni akartam.

[link]

[link]

2013. jan. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, a 123-as busszal mentem és onnan kb 3 perc séta volt:)
2013. jan. 7. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!