Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Volánnál vagy a BKV-nál jobb...

Volánnál vagy a BKV-nál jobb buszsofőrnek lenni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 09:48
1 2
 1/15 Robi.88. ***** válasza:

A jobb az nálad mit takar?

Amugy sztem mindenhol szar lehet buszsofornek lenni...

2013. jan. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
egyetértek...
2013. jan. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy városban, vagy közúton szeretsz jobban vezetni.
2013. jan. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Inkább közúton, szerintem az nem olyan unalmas,de biztos van annak is rossz oldala.A munkakörülmények, bérek,stressz,problémás utasok, stb.érdekelne.Van aki azt mondja semmi pénzért nem menne a BKV-hoz,másnak meg tetszik.
2013. jan. 9. 11:48
 5/15 anonim ***** válasza:

BKV -sok az autó, lassab tempó

Volán- szerintem nehezebb mert pl országúton, sötét + köd, alapból talán gyorsabban is mész mint városban ott is van aki úgy előz hogy alig fér be

2013. jan. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát. Volánnál nagyon hosszú utak vannak, viszont városon kivül, így nincs nagy forgalom, nincsen annyi idióta autós. Illetve utas.


BKV-nál az utak rövidek, viszont nagy a forgalom és vannak idióta autósok. Illetve az ember is sokkal több, így az idegesítőek is. De buszsofőrnek szerintem is mindenütt szar lenni. Magyarországon meg alapból nem lennék a lóf@sz fizetés miatt.

2013. jan. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi az őszinte válaszokat,kezd elmenni a kedvem az egésztől,eddig kamionoztam most szereztem meg a D kat,azt hittem buszsofőrként majd jobb lesz.
2013. jan. 9. 13:04
 8/15 anonim ***** válasza:
Kamionosnak sokkal jobb lenni szerintem. Jobb a fizetés, meg van lehetőséged plusz juttatásra, ha kicsit csalsz a szállítmányból. Nem tudom kihasználtad-e ezeket, de buszsofőrként esélyed sincs ilyesmire.
2013. jan. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Már ott is egyre nehezebb hozzájutni a pluszhoz és úton útfélen megbüntettek a fuvarozót nem érdekelte korong gumi pihenőidő csak az áru el legyen szállítva,mindenhol minden be kamerázva,ha megálltam könnyíteni magamon már csöngött is a telefon hogy mért álltam meg stb. Ezen akartam változtatni a Dkat-val de úgy érzem nem jó ötlet volt,hacsak nem valami melós járatot kifogni, amire nem sok esélyt látok
2013. jan. 9. 13:45
 10/15 anonim ***** válasza:

Te vagy a 49-es éves ember?

Mert ha igen, akkor ne itt, szegd a kedvedet, hogy nem mész el buszvezetőnek. Tapasztald meg, mert van aki szereti a melóját, van aki meg nem.

Egy a kár: nincs az utat pásztázó kamera a buszon, ami időpont mellé, GPS adatot is rögzít, így a bunkó autósokat meg is bünteti.

2013. jan. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!