Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Újfajta BKV bérlet? Bővebben...

Újfajta BKV bérlet? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
A barátom ma vett magának havi diák bérletet, de már úgy adták neki, hogy felsőoktatási intézménybe jár... Én nem egyetemre járok, hanem csak sima felsőfokú szakképzésre egy 'szakközépiskolába' (direkt ilyen érettségi utáni képzéseket csinál, főleg fsz-eseket). Akkor most nekem olyat kell kérnem, ami a közoktatási? Ha igen, akkor ugyan annyiba kerül, mint a másik? Választ előre is köszönöm!

2013. jan. 9. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Igen, közoktatásit kell venned, ugyanannyiba kerül, tehát az égvilágon semmi értelme sincs, csak a bkv nem utasbarát, hanem utasellenség cég és már nem tudják hol b@sszanak ki az emberekkel.
2013. jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát veszem észre... nem tudom akkor tényleg mi értelme van... Mintha az eddigi bérlet nem lett volna eléggé jó... na mindegy. Köszönöm szépen a választ, ment a zöld! :)
2013. jan. 9. 17:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

igen, kettéosztották a diákbérlet fogalmát közoktatásira és felsőoktatásira.

és ugyanannyiba kerül mindkettő, de nyilván olyasmi céllal csinálták meg ezt a bontást, hogy később (nem most!) külön-külön lehessen játszani az árakkal.

2013. jan. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
na az lehet... :/
2013. jan. 9. 17:53
 5/5 anonim ***** válasza:

1# tehát az égvilágon semmi értelme sincs


te se menj menedzsernek :D

2013. jan. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!