Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Wizzairnél tényleg ennyire...

A Wizzairnél tényleg ennyire bunkó a személyzet?

Figyelt kérdés

Azt olvastam egyik fapadosokról szóló fórumban, hogy a Wizz gépeken nagyon bunkó személyzet van, a stewardesek nem mosolyognak, nem köszönnek, ordibálnak az utassal, meg löködik, hogy siessen a be és kiszállással meg beszólnak ha nem veszel tőlük semmit, sőt volt olyan már, hogy meg is verték az utast, mert nem volt szimpatikus.

Igaz ez? Van tapasztalatotok erről?


2013. jan. 20. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen erősen kétlem, hogy a légitársaság szó nélkül hagyná, hogy a sztyuvik utasokat vernek...
2013. jan. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem olyan nyájasak, mint a hagyományos légitársaságoknál, de azért a verés éa lökdösés megengedhetetlen lenne.
2013. jan. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ilyen nincs


nyáron utaztam öcsémhez Svédországba Wizzairrel.. volt egy utas, aki seggrészeg volt... üvöltözött, káromkodott, lökdösött egy öreg nénit, veszekedett a stewardesekkel stb. de még vele is emberien bántak a 20. alkalommal is, próbálták jobb belátásra bírni


azt el tudom képzelni, hogy van egy két fapin@, akik nem szeretik, ha bókolnak nekik, emiatt pofákat vágnak, de alapvetően normálisak

2013. jan. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MT71 válasza:
Sajnos a földi kiszolgáló személyzettel nagyon rosszak a tapasztalatok, többször is kellet már panaszt tennünk mint cég és mint magánszemély is.A stewardesek átlagosak bár tény hogy nem egy airfrance színvonal de nem is rémes.Jelenleg a cégnél letiltották a fapadossal való céges üzleti repülést.Én ezt nem bánom :-)
2017. jún. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!