Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Velencei reptérről legolcsóbba...

Velencei reptérről legolcsóbban velencébe? Első randinak megfelel? Tovább lennt

Figyelt kérdés

Hogyan tudnék eljutni a velencei reptérről magába a "vízivárosba"? Mert repülővel mennénk egy napra reggeli érkezés másnap reggel indulás:D Néztem kb 3 és fél órás séta kicsit sok lenne az egész napos séta mellé van valami busz vagy hajó ami viszonylag olcsón el tudna minket vinni?

És lányok szerintetek első randinak megfelel? :D



2013. jan. 27. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
hajóval és busszal is be lehet jutni, szerintem inkább a hajót válasszátok, de első randinak ez nekem kicsit sok.
2013. jan. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Be lehet taxizni a repülőtérről és emlékeim szerint apróbb buszok is indulnak - városban lévő pályaudvarra. A városba rendszeres hajójárattal is eljuthattok, ha jól emlékszem pont a reptér mellett van egy hajóállomás.


Mivel repülővel mentek a vonat kiesett pedig az Santa Lucia pályudvar a városban van.

2013. jan. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

+ infó: "Velencei reptérről legolcsóbban velencébe"


Azzal ugye tisztában vagy, hogy ez európai egyik legdrágább helye?

2013. jan. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első randinak ülj be a csajjal valami kávézóba, vagy bárba, azután pedig séta és ennyi. Jó, hogy már nem viszel a hónod alatt papucs szőnyeget. Papucsnak fog nézni és azt hiszi bármit megtehet veled. Főleg ha ezt első találkozáson csinálod, feltételezem netes ismerkedés után. Te jesszus!!...
2013. jan. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már hónapok óta ismerem és együtt találtuk ki hogy menjünk el valahova és kb. mindennap találkozunk.
2013. jan. 27. 16:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Vörös szőnyeget akartam amúgy írni, nem papucs szőnyeget, az nem tudom h került oda :D
2013. jan. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!