Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha lehetőségetek lenne menni...

Ha lehetőségetek lenne menni Finnországba vagy valamilyen Északi országba ingyen mennétek? És ha féltek a repüléstől és az egésztől, mennétek?

Figyelt kérdés

2013. febr. 1. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mennék. Repülni jó. Észak-Európa csodás. Szia!
2013. febr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Simán, még ha fizetnem is kell érte.. és kocsival, komppal...
2013. febr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon félek. :(( Ha csak rágondolok félek, remegek. :(
2013. febr. 1. 20:42
 4/10 anonim válasza:

Mennék, de nem egyedül. Ha ennyire félsz, akkor lehetséges, hogy rosszul lennél a repülőn, ami 2-3 (vagy több) órás útnál azért nem kellemes.

Ha nem tudsz angolul, akkor próbálj meg olyan repülőtársasággal menni, ahol vannak magyarul tudó légi kísérők, hogy ha baj van, segíteni tudjanak.

Egyszer én is rosszul lettem, nekem a vizes borogatás segített.

2013. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Hogyne! Irány Svédország! Igen sokat vagyok itt, remek hely! Ne vacakolj, gyere!
2013. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hm... túl nagy a félelmem és nem olyanokkal mennék, akik közel állnak hozzám.
2013. febr. 1. 21:02
 7/10 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Ne törődj vele, az élményre koncentrálj. Itt más a hely varázsa, mint máshol.
2013. febr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Simán mennék akármivel.
2013. febr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A repülőút hivatalosan 2:20 perc, gyakorlatilag 2:00. Nem lesz semmi bajod, ettől igazán ne félj. Finnország király hely, nem hogy ingyen, de még pénzért is mennék megint.


Az ismerősök meg egyéb béna kifogás ne tartson vissza. A világ nem csak a belvárosból meg az iPhone boltból áll, nyugodtan állj fel és kezdj IGAZI élményeket szerezni. Sok sikert!!

2013. febr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 problem3girl válasza:
gondolj arra ,hogy ha leszállsz milyen jó lesz és ,hogy a hozzád közel álló személyekkel utazhatsz.És egyébként ezzel én is így voltam nem mertem a repülésre még csak gondolni sem aztán végül elmentem,felszálltam és még élveztem is.Hidd el neked is tetszeni fog ha nekem ment neked is menni fog.Én szerintem még nálad is jobban féltem.
2013. febr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!