Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi történne ha valaki a metró...

Mi történne ha valaki a metró mozgólépcsőjén megszédül hátraesik és viszi magával a többi embert?

Figyelt kérdés
Budapesten mikor metrózom és jövök fel a mozgólépcsőn mindig az az érzésem h mindjárt hátra esek...Miért van ez?

2013. febr. 9. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
én is pont ugyan ígyvagyok vele. utálom azokat a mozgólépcsőket.annyra meredek
2013. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elvileg semmi nem történne mert nem vinné magával a többi embert, ugyanis kapaszkodni kell a gumikorlátba.
2013. febr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Volt "szerencsém" ilyesmihez, még mikor BKV-val jártam... Egy idősebb, ilyen 55 körüli barna hajú nő már mikor rálépett a mozgólépcsőre, ott elbotlott, na ne kérdezzétek hogy csinálta, de a két lába az ég felé állt... És magával rántott még 3-at. Azok is borultak, de nem ilyen durván azért. Hát kitört a pánik. Azonnal mikrofon megszólalt, odaküldtek mindenkit aki mozgott, bemondták, hogy leáll a mozgólépcső, le is állították azonnal, aztán megkezdődött az ellátás meg minden.... Ez még jó pár éve volt, kb 16 éve..... A 2-es vonalán, A Moszkva térnél. A felfelé menő mozgólépcsőn. Aztán ezután míg BKV-val kellett járnom, jó nagy távolságot tartottam mindig az előttem lévőktől és figyeltem jól...
2013. febr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Én nem bánnám, ha pl. rám esne egy teljes negyedik gimis lányosztály.
2013. febr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz történne, mint egy közönséges lépcsőn: aki nem kapaszkodik (vagy legalábbis nem tartja közvetlenül a korlát fölött a kezét), azt garantáltan magával viszi a hanyatteső ember. Az említett Moszkva téri eset nagyon csúnya volt, ennek nyomán kicsit visszavettek az egyébként nemzetközi összehasonlításban még mindig gyors tempóból.
2013. febr. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MrPifta ***** válasza:
Az hogy a mögötte álló ember megfogja. Nem fog az egész sor eldőlni, mert valahol egy erősebb ember áll egy gyengébb mögött.
2013. febr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én jobban félek attól, hogy meghibásodik/beszakad alattam vmelyik régi sz.r mozgólépcső a 3-ason :D Láttam ilyen videót, igaz kínai, de bedarálta a mozgólépcső ahogy beesett. :/ És csak annyi volt, hogy a hülye vmi lécet vitt fel, ami beakadt a mennyezetbe, az alja meg vhogy kiékelte és kiakasztotta a lépcsőfokot és elnyelte a csávót xD
2013. febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!