Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan, Melyik tömegközlekedés...

Hogyan, Melyik tömegközlekedési eszközzel jutok el legolcsobban, Miskolcról Hatvanba?

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon tömegközlekedek, de azt tudom hogy ezen a vonalon jár bőven vonat és úgy tudom a busznál olcsóbb. Úgyhogy szerintem a vonat a legolcsóbb.
2009. szept. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kb mennyi? :$
2009. szept. 7. 20:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs, de fogalmam sincs. A neten keress rá, biztos hogy meg lehet nézni a menetrendet is és az árakat is.
2009. szept. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


tessék, itt emgtudod nézni:)

2009. szept. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Itt meg lehet nézni.

2009. szept. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jogosult vagyok kedvezményre? >< 14 éves vagyok ^^
2009. szept. 7. 21:18
 7/7 anonim ***** válasza:

14 évesen valószínűleg van diákigazolványod, így 50% kedvezményre vagy jogosult.


Vonattal az út 940,- Ft oda és ugyanennyi vissza, azaz összesen 1880,- Ft.


Ez a legolcsóbb megoldás, ugyanis ez a legrövidebb. Nem azért olcsóbb, mert a busz drágább. A busz és a vonat adott kilométerre szinte forintra pontosan megegyezik. Viszont busszal kb. három órás út, míg vonattal két óra alatt megúszod. És kilométerben is rövidebb legalább 40 km-rel a vonat.

2009. szept. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!