Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Éjszaka mennyire veszélyes...

Éjszaka mennyire veszélyes metrózni?

Figyelt kérdés
Ismerősöm jön Pestre hozzám látogatóba. Korán hajnalba jön mivel őt az ő ismerőse hozza fel és aztán aki hozza fel megy ki tovább Szlovákiába de ez most mindegy. A lényeg hogy úgy lett megbeszélve hogy az Újpesti metrómegállóba találkozunk ahonnan aztán metróval megyünk a Déli pályaudvarig utána sétálunk a lakásomig. Szóval mennyire veszélyes ilyen korán utazni a 3-as metrón?

2013. febr. 23. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Nagyon! Én megkérnék egy fiú barátot, hogy kisérjen el benneteket.
2013. febr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyira azért nem veszélyes. Főleg ha hétközben, korán reggel utaztok. Olyankor tele van munkába igyekvő emberrel. Az első metrő fél 5 körül indul.
2013. febr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A fradimeccsek környékét nem számítva én még nem halottam jelentősebb incidensről amióta létezik a Budapesti metró. Fent az aluljáróban nem ismerem a helyzetet, de szerintem nyugodt környék.

A metró egész területe be van kamerázva, s (elvileg) az ügyeletesek folyamatosan nézik is a monitorokat. A kocsikban nincs kamera, az igaz.

Hármas metróval bajos eljutni a Déli pályaudvarig. Ha a Nyugatira gondolsz, ott megint az aluljáró zűrös. Sok ott a sorsüldözött bodzaszedő.

2013. febr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Természetesen a Deák térénél átszállunk a 2-es metróra és nem a 3-al akarunk a Déli pályaudvarra menni :D. Azért csak a 3-as metrót írtam mert a 2-es metróval már számtalanszor utaztam hajnalba és még semmi nem történt viszont a 3-ason még soha nem utaztam éjszaka és ugye a 3-as olyan helyeket is érint ami nem túl szerencsés.
2013. febr. 23. 23:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A magyar metró korán aludni megy, és későn kell. Reggel már ha nem is sokan, mint írják, de mennek munkába az emberek. Újpest Városkapu környékén fent szoktak kisebbségiek táblábólni, de eddig csak békésebbekkel találkoztam ott. Ami persze semmire sem garancia. A Nyugati aluljárója és a mellékutcák lehetnek némi aggodalomra okott adó. A metróban én sem tudok arról, hogy valakit megtámadtak volna. Zseblopások gondolom előfordulnak, de ahhoz tömeg kell.
2013. febr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Deék átszállás nem problémás. Be van kamerázva az állomás, s mire oda értek, már jelentősebb a mozgás, Délinél már sűrűsüdni is fog.
2013. febr. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat :)
2013. febr. 23. 23:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem veszélyes, nyugodt lehetsz.
2013. febr. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem is annyira a metrózást találom veszélyesnek, hanem az utána való hajnali sétát.
2013. febr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Túl vagyok rajta. :) Semmi nem történt. A 3-as metrón amikor utaztunk 4-5 ember volt rajtunk kívül a 2-es metrón meg már vagy 10-en voltak rajtunk kívül. A sétálással sem volt probléma mert volt ember bőven az utcákon.
2013. febr. 24. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!