Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintetek mennyire veszélyes...

Szerintetek mennyire veszélyes egy bkv ellenőr munkája?

Figyelt kérdés
Diákellenőrnek szeretnék jelentkezni, de nem tudom, hogy belevágjak e.
2012. ápr. 25. 07:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Diákként úgysem dolgozhatsz ellenőrként, így gyakorlatilag lényegtelen :)
2012. ápr. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A Diákmánia iskolaszövetkezetnél keresnek diákellenőr munkára diákokat a BKV-hez.
2012. ápr. 25. 08:09
 3/12 anonim ***** válasza:
semmibe vesznek ha hulye vagy agyon vernek elviseled a sok rágalmazást feljelentést ....:)
2012. ápr. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nagyon résen kell ott lenni és vigyázni kell!
2012. ápr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom. Állítólag nem lesz olyan jogkörünk mint a rendes ellenőröknek, pl. nem kezelhetünk pénzt, csak a velünk levő ellenőr. Szeretném vállalni a munkát, mert nincs más, csak félek, hogy pl. beszólnak vagy megtámadnak az utasok stb.
2012. ápr. 25. 11:35
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha egy felnőtt ellenőr is lesz veled, akkor azért nem kell annyira félni, úgyse egy "gyereket" fognak először megütni, + valószínűleg te gyorsabban szaladsz, őt kapják el:D
2012. ápr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Te tényleg önként akarsz beállni az egyik leginkább közútálatnak kitett szakmába??:D Ráadásul kevesebb pénzért és kevesebb jogkörrel mint az igaziak, mert diák vagy? Nem vagy 100as. Menj inkább szórólaposnak ,árufeltöltőnek ,kasszásnak, kostoltatónak vagy tudomisén ,de kaller ne legyél már:D
2012. ápr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon veszélyes. Semmikép ne menny bele.

2012. ápr. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Menny... Vasutas vagy látom...
2012. ápr. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Diákszövetkezeten keresztül mentem volna, havi 98ezerért, de letettem róla, találtam mást:)
2012. máj. 1. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!